Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 04.12.2014 20:12

zuzkabluzka píše:To mi jeden hvizd asi stacit nebude - a nerada by som ohluchla. :lol:

Nebude :heh: . Neviem, ako si citlivá, ja som si zvykla.

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 04.12.2014 20:20

ultrazvukovú jedine ACME, v podstate aj iné jedine ACME.. máme plastové 211.5, sú super, čistý zvuk, nosené denne niekoľko rokov a fungujú.. Bracco mi jedna praskla kedysi a druhú som prefúkla či ako sa to hovorí - proste prestala pískať..

ultrazvukové ACME si kupujú aj do zahraničia a teda na tie u nás dostupné všelijaké akože ultrazvukové som počula sťažnosti...

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Pia 05.12.2014 19:39

Lucik, aky dosah maju tie pistalky? Ktora z vami ponukanych pistalok ma najvacsi dosah?

píšťalka

Štv 25.12.2014 15:06

Pistala prvykrat pouzita naostro. Funguje. :joint:

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 22.01.2015 11:08

neviete, kde zohnať takúto píšťalku?
http://www.frybortzbrane.cz/images/zboz ... na-psa.jpg

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 22.01.2015 11:37

píšťalku z guľového náboja máme aj my, ale nie takú vyčačkanú a bez tej gumy.. no pravdupovediac, to je skôr taká.. imidžová..

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 22.01.2015 11:41

Ide mi o typ, má byť hlavne funkčná :) Kľudne aj obyčajná, ale ide o to, že fenka reaguje práve na túto z náboja (z minulého domova). Už doma sú ďalší dvaja, máme na nich tú píšťalku z byvolieho rohu, to je OK. Ale zvuk z kovovej má práve taký piskľavý tón, že nech robí fenka čokoľvek, ten ostrý zvuk počuje, vyruší ju a reaguje :jop:

Re: vysokofrekvenčná píšťalka

Štv 22.01.2015 13:05

no pri týchto píšťalkách teda netuším, či majú typizovaný tón (jednu frekvenciu).. čo máme píšťalky plastové, frekvencia sa dá vybrať a tam je zaručená (anglický výrobca), alebo potom nastaviteľná ultrazvuková..
no ak teda chceš z guľového náboja, tak tú môžeš kúpiť tu http://www.gundogstore.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=6_11&products_id=897
Odoslať odpoveď