vysokofrekvenčná píšťalka

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Poslaťod yuyacho » Str 14.11.2007 15:34

ja som moju kupila v bille, ale maju ju napr.
http://www.mojmilacik.sk/pistalka-kovova
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 14.11.2007 15:35

no v TT viem akurát v meste čo sú chovatelské..šak niekedy pojdem,keď pojdem darčeky k vianociam kupovať v Modre a kuknem to..som zvedavá či to pomôže :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Str 14.11.2007 15:38

takúto istú mám .... a nejak to psy nezaujalo .... a túto majú aj na

http://www.zvieratka.sk/SK/?do=proddetail&pid=d8a21549b

a tam majú napísané :

Vysokofrekvenčná píšťala, vydáva tóny nezachytiteľné ľudským uchom, dosah 200m.


a pritom ju počuť a ešte ako :hmm:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 14.11.2007 15:40

ja si kúpi normálnu píšťalku..a všetkých na okolo porazí z nás :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 15:40

Neviete aky je rozdiel medzi malou (6cm) a velkou (15 cm) ???
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 14.11.2007 15:42

no veď jedna má menej cm a jedna viac :heh: ale nie sorry neviem
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 15:42

Jukel pozor...ona vydava zvuk, ale ten ktory pocuje pes ty nepocujes...nepisu ze nevydava nijaku zvuk, ale ze tony nezachytitelne ludskym uchom...pes ju pocuje omnoho viac ako ty!!

Lenka: alebo jedna je na maleho psa a druha na velkeho nie?? :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod rea » Str 14.11.2007 16:07

Silwuska píše:No povod mojho problemu by riesilo len to ze by som proste so psom byvala len ja...a zeby moja rodina (hlavne otec) nehrali najmudrejsich, ze oni vedia ako sa ma spravat pes...podla tatka, ked pes nieco zle spravil v kuchyni, a on ho zato stlce po hodine v obyvacke, ale krici nanho pricinu, tak pes to pochopi...podla neho ked pes zdrhne a vrati sa, tak ho treba vytlct, podla neho je strava ktoru psovi varim obycajny humus, a pes s toho vraca a umre...a tak dalej...vies rea praveze neklamem sama seba a viem ako to je...samozrejme ze viem, ze ani moj faktor nieje 100%...ale koho je?? (cest vynimkam)

Ja si nejak niesom ista ze moj pes bude u mna vnimat ako nieco pozitivne po tom, co u otca to je veelmi negativne...lenze zas tatka vnima ako hlavu smecky, citi ze ostatny u nho mame respekt (v istych pripadoch strach)...preto by som chcela skusit pomocou tej pistalky rozlisit mna a jeho...tu budem pouzivat IBA ja...potom by to mohlo vyjst,nie?? :ua:


Tak to máš ťažké, musíš robiť osvetu doma. Možno by bolo dobré, keby to otcovi vysvetlil aj niekto iný, ako jeho dcéra... Išlo mi len o to, že ak sa pri píšťalke budú stávať tie isté chyby, ako pri obyčajnom privolaní s ústnym povelom, tak v tom rozdiel nebude, ale to si pochopila.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 16:21

Jasne...len ide prave o to ze ja viem ze keby tu pistalku dostal do ruk on tak by to dopadlo tak isto...a prave v tom sa mi zda ze by mi pistalka mohla pomoct k tomu, aby to dokazal rozlisit, ze povel kumne prinasa aj zle aj dobre, ale pisknutie vzdy iba to dobre...

Osveta doma nema sancu...spoj si cholerika s vladarom a skus mu urobit osvetu :ua:

Tak ja to skusim...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod janka » Štv 15.11.2007 15:24

yuyacho píše:ja som moju kupila v bille, ale maju ju napr.
http://www.mojmilacik.sk/pistalka-kovova

Také dačo som kúpila aj ja v Tescu 2-krát a písalo na tom že ultrazvuková a som pískla a nebola..taže radšej keď chcete tak kupujte z chov.potrieb alebo ju vyskúšajte v obchode :no:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Silwuska » Štv 15.11.2007 15:25

a jak si zistila ze neny??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod LadyTrixiKe » Pia 16.11.2007 17:32

ja mam z tesca a som spokojna s nou ... nejde v podstate o to ci je alebo nie je ultrazvukova ...hlavne je psa naucit na nu
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Aris » Sob 17.11.2007 18:47

ja pískam normálne.Asi takto: :piskot:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 17.11.2007 21:54

Aris píše:ja pískam normálne.Asi takto: :piskot:


Aris to aj ja..ale lahšie je to s tou píšťalkou si mslím..napr dnes keď havko sa mi vrhol do vody vonku..som tam pískala a kričala o dušu..to už bola tma a v potoku dosť silný prúd..som sa bála že ho to strhlo..no a s píšťalkou by sa mi teda lepšie privolávalo..alebo keď večer po dedine vypiskujem :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Aris » Ned 18.11.2007 18:09

Najlepsie je ked mam prsty cele od hliny a idem piskat.Skor skripem :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky