Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: Výcvikové metody..:-((

Štv 13.08.2009 11:11

V posledních dvou dnech se na různých internetových webových stránkách objevují články, fotografie a dokonce video, svědčící o týrání psa při výcviku.
Všichni členové předsednictva našeho svazu se jednoznačně shodli na tom, jednoznačně se od tohoto jednání distancovat, neboť se jedná o zavrženíhodný čin, všeobecně poškozující dobré jméno naší sportovní kynologie, která si uznání a věhlas vydobyla nejen u nás, ale i v zahraničí, o čemž svědčí celá řada medailových umístění na těch nejvyšších kynologických soutěžích na světě. A jelikož se s největší pravděpodobností jedná o člena našeho svazu, bude se tímto případem předsednictvo a jeho výcviková komise zabývat a vyvodí z něho patřičné důsledky.
Žádáme tímto kynologickou veřejnost o případnou pomoc při dokazování tohoto jednání, eventuelně o dodání dalších usvědčujících materiálů.


huraaa! skoda,ze toto sa moze stat len v Cesku...u nas by to isto ostalo nepotrestane :plac:

Re: Výcvikové metody..:-((

Štv 13.08.2009 12:37

Tak to je velmi rychla reakcia :poklona: :jop:

Re: Výcvikové metody..:-((

Štv 13.08.2009 20:24

tak toto je sila :oo: ale aspon jedno stastie ze sa to nejak riesi...nedavno som si kupila casopis a tam sa tiez rozoberalo nevhodne az brutalne chovanie vycvikarov pri jednom loveckom vycviku tiez v Cechach.Vycvikar ak sa tam da nazvat Karel Zelníček to argumentuje tym ze psovi treba obcas spocitat rebra. :hmm:

Re: Výcvikové metody..:-((

Pia 14.08.2009 8:21

Pekne to napísali. Len aby aj v skutočnosti z toho nejaké dôsledky vyvodili. Ja však dúfam, že sa tak stane :jop:

Re: Výcvikové metody..:-((

Sob 15.08.2009 17:05

neviem ci viete: o tom :censored: bude cosi na prime o 18:55 :jop:

Re: Výcvikové metody..:-((

Sob 15.08.2009 18:26

Tak čo? Dávali o tom niečo? Bude sa to riešiť?

Re: Výcvikové metody..:-((

Sob 15.08.2009 18:59

sakra...ja som na to zabudla a akurat som nebola doma :hmm:

Re: Výcvikové metody..:-((

Sob 15.08.2009 20:37

http://www.iprima.cz/index.php/plain_si ... 2736/(name)/date
cca 15 minuta

Re: Výcvikové metody..:-((

Sob 15.08.2009 23:18

No vidis Tchor a pisal si ze je to prd platne.Predsa na p.Huzu doslo.Ked sa mu uz nic nestane aspon ma zle meno ktore sa s nim bude vliect strasne dlho a na pretekoch si neskrtne a to nevravim o celkovej kynologii kde sa od neho budu vsetci distancovat.Najhorsie je ze takyto clovek robi zle meno vsetkym v sportovej kynologii.

Re: Výcvikové metody..:-((

Ned 16.08.2009 6:15

Jsem velice rad ze jsem se mylil.

Re: Výcvikové metody..:-((

Ned 16.08.2009 8:49

johny5 píše:No vidis Tchor a pisal si ze je to prd platne.Predsa na p.Huzu doslo.Ked sa mu uz nic nestane aspon ma zle meno ktore sa s nim bude vliect strasne dlho a na pretekoch si neskrtne a to nevravim o celkovej kynologii kde sa od neho budu vsetci distancovat.Najhorsie je ze takyto clovek robi zle meno vsetkym v sportovej kynologii.


:jop: :jop: :jop: moje slova, keby sme vzdy zahodili flintu do zita a nepokusali sa "zmenit svet" aj malymi vecami, tak by sme boli asi este v prvotnopospolnej spolocnosti

Re: Odstrasujici priklad

Pon 05.07.2010 14:33

Tak sem dam dalsi dve videa na zamysleni

http://www.youtube.com/watch?v=VvQdWV3EtQY

http://www.youtube.com/watch?v=omJq3bm6 ... re=related

Re: Odstrasujici priklad

Pon 05.07.2010 14:41

prepáč Tchor, ale je veľmi veľký rozdiel medzi týmito videami a tým, na ktorom je Hegrid

k týmto dvom videám sa nebudem vyjadrovať, dodám iba, že na dotyčného gule by som pustila jeho psov a ak by nepomohlo, tak by som mu ich vlastnoručne odrthla a donútila zožrať :censored: jeden

Re: Odstrasujici priklad

Pon 05.07.2010 14:51

Jsou tam jiny chyby, ale zavaznost tech chyb je podle mne docela srovnatelna a i tady to ty stenata pomerne bez vetsich problemu zvladaj. Ale nedaval jsem to sem kuli porovnani, jsou to podle mne dalsi odstrasujici priklady o kterych si jejich protagonista zcela jiste mysli ze jsou zcela v poradku.

Re: Odstrasujici priklad

Pon 05.07.2010 15:28

osobne si myslím, že aj niektoré týrané psy, ktoré správanie svojich pánov pomerne dobre znášajú, dokonca ich majú aj radi, to ich neospravedlňuje .... ale čo z tých šteniat vyrastie :nie:
Odoslať odpoveď