Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 8:09

napisala som kratky neprijemny mailik do info@kynologie.cz vystava@kynologie.cz plemennakniha@kynologie.cz zkousky@kynologie.cz
ak mate lepsie adresy napiste. SOm absolutne znechutena, ze niekto pozna taktiky tohto hnusneho prasata a nikde sa aspon minimalne neozval...

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 12:13

Dobré :oo: tak to je sila. Sana dúfam, že si to tam ludia prečítajú a možno dospejú minimálne k tomu, že na skúškach ho vylúčia. Lebo pravdupovediac si niesom istá, či je vôbec možné podať trestné oznámenie a či je toto dôkaz :nwm:
Každopádne je fajn, že tam to celé meno je uvedené a napriek kvalite ho je možné spoznať :hmm:

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 15:25

ten pan je rozhodci z vykonu. protesty proti jeho chovani nejsou ojedinely, ale jsou prd platny.

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 15:26

asi by to s nim mal niekto vybavit pekne rucne-strucne :hmm: :hmm: :hmm:

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 15:28

Tchor píše:ten pan je rozhodci z vykonu. protesty proti jeho chovani nejsou ojedinely, ale jsou prd platny.

Je to vôbec možné? To on nemá nad sebou nadriadeného? :plac: :nwm:

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 15:29

tchor aj tak si myslim, ze keby nastal tlak mailov a rozhorcenych nazorov, bola by to zla reklama klubu ci org pod kt. spada a to si ziadna hlavne v case krizy nechce dovolit

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 21:30

No ja myslim ak by tych ohlasov bolo neurekom z kazdej strany urcite by zakrocila rozhodcovska komisia.Zverejnit to v kynologickych novinach alebo Pes pritel cloveka a ma urcite po prdeli...

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 21:48

bola som sa pozrieť na ten odkaz ale už je to asi vymazané...je tam len "neexistujúci článok"...neviete či sa už pohli veci nejak vopred v prospech psíka? a v neprospech toho :censored: ...ja som to síce ani nevidela ale stačilo mi čo ste sem napísali

Re: Výcvikové metody..:-((

Uto 11.08.2009 21:58

sledoval niekto tu diskusiu pod tym? co tam bolo take pisane ked uz aj clanok vymazany?? :ach:

Re: Výcvikové metody..:-((

Str 12.08.2009 12:00

Niektori tam reagovali tak ako my a niektori sa zastavali toho pana v tom zmysle,ze ta,co ho natocila,vlastne ani nevie co natocila a ze si to len zle vysvetlila :hmm: Ale bolo jej to povedane tvrdsie :ach: Aj ked nam je vsetkym jasne,o ake praktiky ide :pac: :ahoj:

Re: Výcvikové metody..:-((

Str 12.08.2009 12:19

niektorí reagovali na to video poburujúco a niektorí sa toho pána zastávali. Z toho čo som vyčítala ja sa nakoniec z tých, čo sa toho pána zastávali vyklul on sám.

Re: Výcvikové metody..:-((

Str 12.08.2009 12:28

teraz je to zverejnene tu:
http://tn.nova.cz/vase-zpravy/pomozte-najit-tyrana.html

Re: Výcvikové metody..:-((

Str 12.08.2009 16:20

lusy píše:sledoval niekto tu diskusiu pod tym? co tam bolo take pisane ked uz aj clanok vymazany?? :ach:

a hlavne ten dotyčný, čo bol buď on sám alebo nejaký jeho známy sa tam vyhrážal inej prispievateľke, že vie kto je, nech si dáva na seba pozor a podobné dosť brutálne vyhrážky :ua: a jeden chlapík sa tam ponúkol, že nech mu všetky info posielajú na mail a že má známeho právnika, tak s ním to prediskutovával a pod.
ja len dúfam, že toho :censored: :censored: :censored: naozaj stihne trest

Re: Výcvikové metody..:-((

Str 12.08.2009 20:45

fakt sila...mne až zimomriavky chodili po chrbte...ozaj nemám slov...ten :censored: by si teda zaslúžil....

Re: Výcvikové metody..:-((

Štv 13.08.2009 11:10

http://www.kynologie.cz/cks/src/aktuality.htm
Odoslať odpoveď