"Výcvikové metódy" 1

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Sana » Uto 11.08.2009 8:09

napisala som kratky neprijemny mailik do info@kynologie.cz vystava@kynologie.cz plemennakniha@kynologie.cz zkousky@kynologie.cz
ak mate lepsie adresy napiste. SOm absolutne znechutena, ze niekto pozna taktiky tohto hnusneho prasata a nikde sa aspon minimalne neozval...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Ivanka.P » Uto 11.08.2009 12:13

Dobré :oo: tak to je sila. Sana dúfam, že si to tam ludia prečítajú a možno dospejú minimálne k tomu, že na skúškach ho vylúčia. Lebo pravdupovediac si niesom istá, či je vôbec možné podať trestné oznámenie a či je toto dôkaz :nwm:
Každopádne je fajn, že tam to celé meno je uvedené a napriek kvalite ho je možné spoznať :hmm:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Tchor » Uto 11.08.2009 15:25

ten pan je rozhodci z vykonu. protesty proti jeho chovani nejsou ojedinely, ale jsou prd platny.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Amaguk » Uto 11.08.2009 15:26

asi by to s nim mal niekto vybavit pekne rucne-strucne :hmm: :hmm: :hmm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.08.2009 15:28

Tchor píše:ten pan je rozhodci z vykonu. protesty proti jeho chovani nejsou ojedinely, ale jsou prd platny.

Je to vôbec možné? To on nemá nad sebou nadriadeného? :plac: :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Sana » Uto 11.08.2009 15:29

tchor aj tak si myslim, ze keby nastal tlak mailov a rozhorcenych nazorov, bola by to zla reklama klubu ci org pod kt. spada a to si ziadna hlavne v case krizy nechce dovolit
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod johny5 » Uto 11.08.2009 21:30

No ja myslim ak by tych ohlasov bolo neurekom z kazdej strany urcite by zakrocila rozhodcovska komisia.Zverejnit to v kynologickych novinach alebo Pes pritel cloveka a ma urcite po prdeli...
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod ewlalia » Uto 11.08.2009 21:48

bola som sa pozrieť na ten odkaz ale už je to asi vymazané...je tam len "neexistujúci článok"...neviete či sa už pohli veci nejak vopred v prospech psíka? a v neprospech toho :censored: ...ja som to síce ani nevidela ale stačilo mi čo ste sem napísali
ewlalia
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod lusy » Uto 11.08.2009 21:58

sledoval niekto tu diskusiu pod tym? co tam bolo take pisane ked uz aj clanok vymazany?? :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod leuska » Str 12.08.2009 12:00

Niektori tam reagovali tak ako my a niektori sa zastavali toho pana v tom zmysle,ze ta,co ho natocila,vlastne ani nevie co natocila a ze si to len zle vysvetlila :hmm: Ale bolo jej to povedane tvrdsie :ach: Aj ked nam je vsetkym jasne,o ake praktiky ide :pac: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod MisheliQ » Str 12.08.2009 12:19

niektorí reagovali na to video poburujúco a niektorí sa toho pána zastávali. Z toho čo som vyčítala ja sa nakoniec z tých, čo sa toho pána zastávali vyklul on sám.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Amaguk » Str 12.08.2009 12:28

"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Nyssa » Str 12.08.2009 16:20

lusy píše:sledoval niekto tu diskusiu pod tym? co tam bolo take pisane ked uz aj clanok vymazany?? :ach:

a hlavne ten dotyčný, čo bol buď on sám alebo nejaký jeho známy sa tam vyhrážal inej prispievateľke, že vie kto je, nech si dáva na seba pozor a podobné dosť brutálne vyhrážky :ua: a jeden chlapík sa tam ponúkol, že nech mu všetky info posielajú na mail a že má známeho právnika, tak s ním to prediskutovával a pod.
ja len dúfam, že toho :censored: :censored: :censored: naozaj stihne trest
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod ewlalia » Str 12.08.2009 20:45

fakt sila...mne až zimomriavky chodili po chrbte...ozaj nemám slov...ten :censored: by si teda zaslúžil....
ewlalia
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15


PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky