Výcvikové metódy - Hana Žertová

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Výcvikové metody..

Poslaťod Silvuch » Ned 01.05.2011 19:44

čo ja na tom také smiešne? :nwm: Moja kríženka bígla tiež využívala tento spôsob chodenia vo vysokej tráve


odpovedala som na tuto vetu.. Komu to bolo smiesne?? jasneee ze to je nebezpecne, ved ja ti to vyvracat nebudem. Konečne realny priklad.. Som rovnakeho nazoru... Nemam problem s nejakou stranou, ale s nejakym nazorom... Pretoze si viem zivo predstavit, ako bordera zakusuje konovi chvost, a aj si viem zivo predstavit, ako by som ju to odnaucala.. Zivo si viem predstavit aj presmerovanie zaujmu na lopticku, pretoze ja to pri bicyklistoch a bezcoch, labutiach robim na hradzi tiez... A nestopla som k tomu vychadzky na hradzu, pretoze si ho tou loptickou ustrazim... Podobnym sposobom ako bol popisany v clanku, a ktory sa tu tak ohovara... Rovnako si ho ustrazim (ehm ehm, snaha je), pri ovciach, ale inym sposobom, pretoze tam sa zaujem nemoze presmerovat na nieco ine.... Iba to som chcela povedat... nic viac, nic menej...

adavra, mam pocit, ze si si to neprecitala cele, len koniec, lebo pripomienka bola uplne mimo....
To je najlahsie riesenie, nechat psa doma, ale pre niekoho je to nula nula nic :no: ...

a co mi fakt vadi (nielen na DF) je, ked sa niekto montuje do niecoho, comu vooobec nerozumie, nepozna, nevidel, nezazil, ale všadebol a všetkovie....
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Predchádzajúci

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky