Kliker

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Kliker

Poslaťod Nisus » Uto 03.12.2019 16:28

Offtopic: U mňa je maximum daj labku :heh: A to minule sa ma malý chlapec opýtal, keď mal Oliver asi 3 mesiace, že či vie váľať sudy :lol: Tak som mu odpovedala, že nie, nevie a chlapec na mňa tak kukol, že som sa cítila ako matka tyranka, že som ho to nenaučila :heh:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1856

Re: Kliker

Poslaťod Shel-chan » Str 04.12.2019 6:41

tak pre mňa je táto teória absolútne nepoužiteľná – mne sa zatiaľ osvedčili kategórie "modrá sheltia" vs. "biely kríženec špica" :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Kliker

Poslaťod moschino » Str 04.12.2019 10:10

NIeee, ja som klikala 4 psom a 2 sukám doteraz. a mne sa so psami robí lepšie. Ale rôzne plemená, aj kríženci a všetko ak má dobrý základ, ponúkalo chovania. Včera som Bazingu naučila pokladať hlavu na zem, hneď jej doplo, som sa tešila. Toto je také motivačné, naučiť niečo psa za chvíľu. Pri Frapym mám rozrobené už ťažše veci, s ktorými sa pasujeme dlllho a minimálne pokroky, to už potom je aj taká nuda časom
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Kliker

Poslaťod straka17 » Str 29.04.2020 18:05

Práve teraz na facebookovej stránke SpokoPsa ide stream so Šustom. Asi skôr zopakovanie základov, no možno sa niekomu hodí :smile:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Predchádzajúci

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky