Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 7:25

Elis píše:obdivuji lidi, co trenuji s jinymi. nemam na to trpelivost.[/ot]

Offtopic: mna prave bavi to, ked niekomu rozsirim obzory a ponuknem mu iny pohlad, vzbudim zaujem a pomozem k zlepseniu vzajimneho vztahu :hi: za to to stoji, aj ked aj toho "nevydareneho" byva dost..:ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Štv 20.06.2019 7:27

wer píše:aj v tom spoluziti sa to odraza - nie je to rodinny pes...

:haha: nikdy předtím nez jsem zacala delat sportovku - jsem nemela takhle strasne nevychovane psy - delaji si co chteji :pac:

Offtopic: vcera Kaca vrcela a cenila zuby na "cizi" stene, co ji olizovalo - a ja ji taaaak vychvalila, jak byla statecna a jak to paradne zvladla :heh: tohle proste clovek nevysvetli :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 7:29

Offtopic: Lya dnes rano slo zozrat male malinatko... Akoze som bola rada, ze je na voditku :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 7:29

Offtopic: asi tak... a pruser je, ze vsetci vedia, ze cvicim psov... :haha: blba reklama...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 20.06.2019 7:41

Ja vobec neviem, ako obrany funguju, takze ja sa zamyslam len v tom, co za sporty robim ja a co vyuzijem. Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych, su tam dlhe prechody. A tiez tie psy ostavaju dlho v stave pozornosti. Cielene to ucia. Ja som bola na par Ob seminaroch cisto len kvoli tomu a aby som toto vyuzila v DD.

Offtopic: k tej blbej reklame :lol: susan garrett ma tiez teraz mladeho psa a mali stretko so stenatami z toho vrhu. Dali ich posadit a privolal si kazdy, vsetky bezalk k majitelom, len pes susan bezal do prec :lol: ona sa tym este aj "pochvalila" zasmiala sa na tom. Zalezi, ako to beru ludia okolo.
Tiez inak Frapec, stretnut ho na ulici a clovek neveri, ze on je ten mily sikovny psik. Nonstop steka :prd: tie zvuky su nieco, co unho jednoducho neviem odnaucit. A mozem sa aj na hlavu postavit, aj na seminare k Sustovi chodit, nic :prd: jak najnevychovanejsi pes
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Štv 20.06.2019 9:11

"Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych, su tam dlhe prechody"

je to jiny. min. cviky mají ruzne poradi a při prechodu mezi cviky muzes psovi ulevit.
plus u sportovkare rozvijis pomerne vic vlastnosti, co se navzájem "tlučou" - vzhledem ke trem oddilum.
ale nehadam se, jen si to tak myslim.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 20.06.2019 14:34

Ja tiež nie, lebo do športovky nevidím ani trochu. Ano tie športy sú kus rozdielne, všade sa zameriavaš na niečo iné. V agility môžeš mať psa, čo vypracuje prekážky presne ako má, ale ak nemá rýchlosť, je to v dnešnej dobe tak max na dedinské preteky. Ak má rýchlosť, ale robí veľké oblúky a skáče zóny, tak ani na tie dedinské :lol: každý pripravuje psa na ten svoj šport trochu inak. A Susan je agiliťáčka, veľa vecí od nej sa mi páči a inšpirujem sa
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 25.07.2019 2:10

moschino píše:Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych,

:oo:
na toto by si sa joycie mala spýtať, predpokladám, že má iný názor :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------