Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 7:25

Elis píše:obdivuji lidi, co trenuji s jinymi. nemam na to trpelivost.[/ot]

Offtopic: mna prave bavi to, ked niekomu rozsirim obzory a ponuknem mu iny pohlad, vzbudim zaujem a pomozem k zlepseniu vzajimneho vztahu :hi: za to to stoji, aj ked aj toho "nevydareneho" byva dost..:ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod Elis » Štv 20.06.2019 7:27

wer píše:aj v tom spoluziti sa to odraza - nie je to rodinny pes...


:haha: nikdy předtím nez jsem zacala delat sportovku - jsem nemela takhle strasne nevychovane psy - delaji si co chteji :pac:

Offtopic: vcera Kaca vrcela a cenila zuby na "cizi" stene, co ji olizovalo - a ja ji taaaak vychvalila, jak byla statecna a jak to paradne zvladla :heh: tohle proste clovek nevysvetli :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 7:29

Offtopic: Lya dnes rano slo zozrat male malinatko... Akoze som bola rada, ze je na voditku :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 7:29

Offtopic: asi tak... a pruser je, ze vsetci vedia, ze cvicim psov... :haha: blba reklama...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod moschino » Štv 20.06.2019 7:41

Ja vobec neviem, ako obrany funguju, takze ja sa zamyslam len v tom, co za sporty robim ja a co vyuzijem. Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych, su tam dlhe prechody. A tiez tie psy ostavaju dlho v stave pozornosti. Cielene to ucia. Ja som bola na par Ob seminaroch cisto len kvoli tomu a aby som toto vyuzila v DD.

Offtopic: k tej blbej reklame :lol: susan garrett ma tiez teraz mladeho psa a mali stretko so stenatami z toho vrhu. Dali ich posadit a privolal si kazdy, vsetky bezalk k majitelom, len pes susan bezal do prec :lol: ona sa tym este aj "pochvalila" zasmiala sa na tom. Zalezi, ako to beru ludia okolo.
Tiez inak Frapec, stretnut ho na ulici a clovek neveri, ze on je ten mily sikovny psik. Nonstop steka :prd: tie zvuky su nieco, co unho jednoducho neviem odnaucit. A mozem sa aj na hlavu postavit, aj na seminare k Sustovi chodit, nic :prd: jak najnevychovanejsi pes
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod Elis » Štv 20.06.2019 9:11

"Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych, su tam dlhe prechody"


je to jiny. min. cviky mají ruzne poradi a při prechodu mezi cviky muzes psovi ulevit.
plus u sportovkare rozvijis pomerne vic vlastnosti, co se navzájem "tlučou" - vzhledem ke trem oddilum.
ale nehadam se, jen si to tak myslim.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod moschino » Štv 20.06.2019 14:34

Ja tiež nie, lebo do športovky nevidím ani trochu. Ano tie športy sú kus rozdielne, všade sa zameriavaš na niečo iné. V agility môžeš mať psa, čo vypracuje prekážky presne ako má, ale ak nemá rýchlosť, je to v dnešnej dobe tak max na dedinské preteky. Ak má rýchlosť, ale robí veľké oblúky a skáče zóny, tak ani na tie dedinské :lol: každý pripravuje psa na ten svoj šport trochu inak. A Susan je agiliťáčka, veľa vecí od nej sa mi páči a inšpirujem sa
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod Shel-chan » Štv 25.07.2019 2:10

moschino píše:Tak aj OB je par cvikov iba a to este k tomu strasne nudnych,

:oo:
na toto by si sa joycie mala spýtať, predpokladám, že má iný názor :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod Elis » Str 02.10.2019 11:14

vytahuju téma pro Nisus :lol:
třeba najde inspiraci :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Hry na rozvoj motivácie a vzťahu

Poslaťod Nisus » Str 02.10.2019 14:09

Som to narýchlo prelúskala a teda neviem neviem :haha: Opičiu dráhu mu stavať nebudem, normálne ho zoberem do lesa, cez konare, kríky, žihľavu, bahno...
Privolanie učíme na píšťalku cez jedlo, vnútri to ovláda perfektne, tak už len pomaly sťažovať podmienky.
A tým, že jaksik tiež to má byť pracovný pes, tak nám mnoho hier odpadá. Ale tak nebojím sa, že by som si s ním nevybudovala dobrý vzťah a namotivovať sa dá až až :lol: A hlavne budeme pod dobrým dohľadom, keďže chovateľ je trialový rozhodca panel A, ktorý má desiatky rokov skúseností.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1856

Predchádzajúci

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky