Susan Garrett - online kurz

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Susan Garrett - online kurz

Poslaťod Shira313 » Str 25.09.2013 18:05

Je tu niekto, kto sa tiež chystá zúčastniť online kurzu Puppy Peaks?
"Človeku, ktorý uteká pred tým, čoho sa bojí, sa môže stať, že si k tomu len skráti cestu." J.R.R.Tolkien - Hurínove deti
Shira313
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod majjuna25 » Str 25.09.2013 20:07

ja žiaľ neviem anglicky :ua: - aspoň teda nie na úrovni , aká je potrebná :ua:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod Shira313 » Štv 26.09.2013 12:35

U mňa to tiež nebude ľahké, ale hovorím si, že hádam z kontextu pochopím a na FB vzniká aj CZ/SK skupina účastníkov a tak verím, že mi skúsenejší pomôžu v prípade núdze.
"Človeku, ktorý uteká pred tým, čoho sa bojí, sa môže stať, že si k tomu len skráti cestu." J.R.R.Tolkien - Hurínove deti
Shira313
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod jokejana » Pon 07.10.2013 10:55

Shira313 píše:U mňa to tiež nebude ľahké, ale hovorím si, že hádam z kontextu pochopím a na FB vzniká aj CZ/SK skupina účastníkov a tak verím, že mi skúsenejší pomôžu v prípade núdze.

Ahoj, ja uz som na PP 2x :no: ta anglictina je v pripade Susan uplne super, aj nie prilis anglicky zalozeny clovek rychlo pochopi, navyse ako si pisala v CR/SR skupine je dost ochotnych ludi vysvetlit a pomoct :smile:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod Shira313 » Štv 10.10.2013 13:01

Díky za reakciu.
Psíka zatiaľ nemám, tak sa snažím aspoň pochopiť celkový koncept a pripraviť si systém. Dosť si sľubujem od e-kníh, ktoré sa budú môcť vytlačiť po 30 dňoch od registrácie.
Nemáš pre mňa nejakú dobrú radu, ako na to?
"Človeku, ktorý uteká pred tým, čoho sa bojí, sa môže stať, že si k tomu len skráti cestu." J.R.R.Tolkien - Hurínove deti
Shira313
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod jokejana » Štv 10.10.2013 18:58

Shira313 píše:Díky za reakciu.
Psíka zatiaľ nemám, tak sa snažím aspoň pochopiť celkový koncept a pripraviť si systém. Dosť si sľubujem od e-kníh, ktoré sa budú môcť vytlačiť po 30 dňoch od registrácie.
Nemáš pre mňa nejakú dobrú radu, ako na to?

nie som si teraz ista co mas na mysli... ako si vytvorit system, ako susan pracuje alebo nieco konktretne, kludne aj ss :no:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Susan Garrett - online kurz

Poslaťod elfinka » Str 24.06.2015 8:43

Recallers kurz od SG tento rok zadarmo http://bit.ly/1SHHSFt :aaa: :jupi:

My uz sme prihlaseni (cakam na to uz pol roka, a moja penazenka sa tejto novinke VELMI potesila)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada


Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky