Alpha rolling???

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Alpha rolling???

Poslaťod Sunny » Pia 27.07.2012 13:22

Foxyna si toto zažila raz, keď sa pokúsila zožrať okolobežiacu čivavu. Tiež som jej syčala do tváre niečo podobné ako Ivanka a myslela som to sakra vážne. A to je hlavné, ten pes to musí majiteľovi uveriť, že ho chce doslova "zabiť". Icynka neexist, tam niečo takéto nie je potrebné ani náhodou. Zvláštnou kategóriou je Gili, ktorá také bezdôvodné štartovanie po psoch mala jednu dobu vo veľkej obľube. A to sa k nej pes len priblížil. Momentálne to už nie je treba (väčšinou), stačí mi aj hlas na to, aby sa radšej pratala preč miesto bitky.
A ešte raz som to použila, keď mi jeden milý huskáčik od nervov, že ho zdržujem v jeho rozbehu za fenečkami(chcela som mu vymotať nohu z vodítka), sekol do ruky. V momente ležal na zemi, privalený hodne nasr*denou mnou. Bojoval hodne dlho, valil očko, metal sa, cvakal zubami, potom sa ukľudnil, ja som ho pustila, rozmotala mu v kľude tú nohu a išli sme ďalej. Odvtedy si to ku mne nedovolil. K iným, vrátane vlastného majiteľa, si to dovolí úplne kľudne.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Predchádzajúci

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky