Elektrický obojok

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Štv 25.04.2019 14:35

ok, takze ten dogtrace 600 je oka? a teda je v niecom lepsi ten professional 1000? vyuzijem to..?

a teda toto mi bolo poradene https://www.eobojok.sk/kategoria/elektr ... ipets-617/ cena viac, nez priazniva, hlavne, ak chcem dva prijimace.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Lindchen » Štv 25.04.2019 14:38

Podľa mňa ti úplne stačí.
Budeš mať 2 prijímače?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Štv 25.04.2019 14:39

hej, ale chcem ich na jeden obojok. este neviem, ako sa to nastavuje, aby sli impulzy narovnako jednym stlacenim :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Lindchen » Štv 25.04.2019 14:41

Počkaj, prijímač je obojok. Ten ovládač je vysielač.
Čiže 2 bojky na jednom psovi či vysielač pre dvoch ľudí?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Štv 25.04.2019 14:43

takto by som si to predstavovala :hi:
len tento je za 500 eur :ha:
Obrázok
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod elfinka » Štv 25.04.2019 14:44

Akoze to je taky drson ze jeden nestaci? :aaa:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Lindchen » Štv 25.04.2019 14:45

Ten vyzerá luxusne teda, aj elektródy umiestnené oveľa lepšie ako pri klasickom.
Neviem, či je to možné, ono pri dvoch sa prepína spínač. Oba naraz neviem či existujú v bežnom prevedení. Neviem si predstaviť účel, prečo by to výrobca robil (keď počítame, že je to primárne vyrábané pre dva psy).
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Štv 25.04.2019 14:48

tajne hinty profesionalov :heh: proste aby to mal po oboch stranach a nesli impulzy len z jednej strany...
teraz je in bellonov chameleon. :ha: ale to je ze uplne ustrelena cena :heh:
Obrázok
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Elis » Štv 25.04.2019 15:09

wer píše:ok, takze ten dogtrace 600 je oka? a teda je v niecom lepsi ten professional 1000?


600 je lepsi :lol:
ta 1000 je poruchovejsi a nesikovnejsi na ovladani
zrovna jsme se o tom bavili ted :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Elis » Štv 25.04.2019 15:12

wer píše:hej, ale chcem ich na jeden obojok. este neviem, ako sa to nastavuje, aby sli impulzy narovnako jednym stlacenim :lol:


jednoduse, velmi jednoduse :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Štv 25.04.2019 15:12

:jop: ako vhodne sa pytam :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Elis » Štv 25.04.2019 15:33

jsem si prohlížela tu 1000 -a prave ji nedoporucovali.
a ty další neznam -však vis proc :lol:
tak dobře vyber
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Uto 30.04.2019 11:20

objednala som si nakoniec dogtru arc 800 :pac: , ale len s jednym prijimacom (zatial). tak som zvedava :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Pia 31.05.2019 21:33

tak koho by to zaujimalo, paradny je ten obojok, velmi som spokojna. ten rozsah je super (127 kanalov), perfektne jednoducho sa prestavuje intenzita - potocenim, a ked si vypnem vysielac (ako elfinka strasila, ze by sa mi nechcene zapol - pes na mna casto skace, alebo len kvoli setreniu baterky), tak sa zapne prakticky okamzite a hned reaguje. obojok aj dobre sedi, aj hroty tie dodavane su dostacujuce, coz viem, ze pri inych znackach si vacsina s chlpacmi menia hroty za dlhsie.
a ten rozsah siroky je fajn - ked som si to skusala na sebe (na holej ruke), tak som to citila tak na 25. a tak ze v pohode, vydrzim, nic extra neprijemne... no a pes to citi na 9 uz (ked vystupi z auta a je excitovany, inak reaguje aj na 6...) :oo: ale zas pri zajacovi ho zastavila az 80 :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod pigie » Sob 01.06.2019 4:38

Offtopic: Ja som akurat dva dni dozadu rozmyslala, ze to je nefer, strazim psa, stopovacka na krku, kontrolujem prostredie, nejdem s nim niekam, kde nebudem moct zareagovat navolno. Dobre to davame, odvolam vzdy. A neujde mi? Ale za cim? Za LETIACIM BOCIANOM. To nemate sancu ukontrolovat take nieco :haha: Co preletel cez pole, len letel asi vo vyske 10m... Ako spamatal sa v polke pola, ked som pochopila, ze kricanie nepocuje, tak som hvizdla, az ma usi zaboleli, tak zastal. Ale svina kukal na bociana, na mna, tak som skocila do zihlavy vysokej na kraji pola a to uz mu nebolo jedno, ked som sa "stratila". Nasrata som bola na bociana :haha: A poprhlena az na cele :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky