Elektrický obojok

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Sob 01.06.2019 5:05

Offtopic: moj takto zdrhol za krdlom holubov...a vtedy padlo definitivne rozhodnutie, ze elektrika :heh: tie stresy z vencenia opadli uplne... ono ani zajaca nevies ustrazit - oni vybiehaju spod noh
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod pigie » Sob 01.06.2019 5:18

Offtopic: So zajacmi vobec nemame problem, este sme nezazili ani jedneho, skor bazanty, ale tam pohoda. Odvolam, aj ked sa rozbehne. Ale ked si nevsimnem, ze sa rozbehol, bo on takpovediac caka na to moja zavolanie, to ma zafixovane prave od tych bazantov, ktore takto vylietaju spod noh, no ale ked nic, cize odmena nepride, lebo sak ja strazim POLE a nie vzduch a rozbehne sa, tak problem (a hlavne bol vtedy daleko odo mna, bo ma tendencie :kak: co najdalej ako moze :hmm: ).
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Sob 01.06.2019 5:40

Offtopic: nemate zajace? Vsade same zajace :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod pigie » Sob 01.06.2019 6:12

Offtopic: Mne zajac za zivot spod noh vybehol mozno raz. S Lyom a Fryom ani raz :heh: Bazantov za cely zivot stovky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Sob 01.06.2019 6:19

Offtopic: bazanty su pohoda, tie skoncia niekde v krikoch, na strome. Moj by siel za zajacom, kym by ho videl, ziadne zastavenie v polke pola... :ach: a ani vysoka nie je lakadlo, to len stoji a kuka, v pohode zareagujem
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod pigie » Sob 01.06.2019 6:23

Offtopic: Tak u nas aj vysoka problem. Cokolvek sa hybe... Aj auto, ked tam vidi chvalabohu uz len znameho :haha: Ale on by urputne isto nelovil, mna stve, ze vybehne, lebo zabehnut by vedel daleko, aj ked teda dufam, ze len takto na poli, kde je dobre vidno, inde by sa na to vykaslal, dufam... Nechcem, aby vybiehal vobec, ale to sa nedari, to sa skor otoci po par metroch, ked zrevem a je blizko. A ja teda hlavne dufam, ze bude vacsi a tazsi a prejde ho to :haha: Uz to ma 50kg. Netusim ako :nwm: A kde su, ten pes je krpaty...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Sob 01.06.2019 9:38

Tak dnes trening v raji zajacov, otestovane, ze problem vyrieseny :dancing:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Lindchen » Sob 01.06.2019 13:15

wer, vďaka za recenziu. :jop: Napíšeš prosím, čo to presne máš?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Elektrický obojok

Poslaťod wer » Sob 01.06.2019 18:10

Lindchen, dogtra arc 800. Drahy spas, ale som si povedala, ze radsej zainvestujem :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Elektrický obojok

Poslaťod Lindchen » Ned 02.06.2019 6:16

Pozerám ho, vyzerá fakt dobre, myslím, že dobrá investícia. Odkladám si. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky