Silvester a delobuchy

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod wewerica » Pia 08.01.2016 6:26

No buduci rok tiez skusim asi tu bandaz, podla recenzii aj od znamych to asi fakt funguje,len ja som si to vsimla az neskor ked bolo davno po silvestri a buchani.
Merlin to prezival zle :ua: hrozne sa triasol,dychcal, az mu padala hlava od vycerpania...) co by som cakala ze ten novy s tym bude mat problemy tak ten si v klude chrapal :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod ivana1 » Pia 08.01.2016 17:59

wewerica píše:No buduci rok tiez skusim asi tu bandaz,
by ma zaujímalo, či pomôže aj tá verzia s tričkom.

Použil niekto Sileo?
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Netty » Str 14.12.2016 14:45

Idem oprášiť tému. Minulý rok som o bandáži čítala až po. Tí, čo ste s úspechom použili minulý rok bandáž - čím ste bandážovali psa? Má to byť pružné, pevné, ako široké... proste poraďte, prosím! Mám malých psov ;-) a jeden z nich sa zúfalo bojí...
Netty
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Lindchen » Str 14.12.2016 14:48

Dá sa použiť elastický obväz, nejaký užší, keďže máš malinkých psíkov. Môže sa použiť aj elastická látka, prípadne aj nie príliš silná, plochá guma do nohavíc (primeraná šírkou).
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Lindchen » Str 14.12.2016 15:31

Martička Mannelová aktuálne k tomuto :smile: .
http://ttouchcz.blogspot.sk/2016/12/a-z ... l?m=1#more
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Netty » Štv 15.12.2016 8:54

Ďakujem :jop:
Netty
Okoloidúci
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod gandalf » Str 28.12.2016 9:48

Veterinár dal môjmu psovi na silvestra tabletky Relaxis, aby sa nebál. Tie by nemali obsahovať acepromazin, takže to nie je také zlé. Alebo hej?

"Relaxis je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin, která je obsažena v zeleném čaji. L-teanin je biolátka, která vyvolává relaxační reakci."
gandalf
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Ema53 » Štv 29.12.2016 22:21

Ja som dnes kúpila toto :
http://www.vetlekaren.sk/sileo-0-1-mg-m ... v-1-x-3-ml
vraj úplná novinka a mala by fungovať :ua:
Hiva má už teraz panický strach,aj keď buchne delobuch niekde v diaľke :ach: :ach: :ach:
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Cathy » Pon 26.12.2022 19:24

Znovu otváram túto tému, skúsim zohnať Sileo - máte niekto skúsenosti? Prípadne niečo iné pre psa, ktorý vôbec nezvláda ohňostroj? :ua:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod straka17 » Pon 26.12.2022 19:55

Skúsenosť nemám, ale veterinárka na ig odporúčala toto:
Prílohy
Screenshot_20221223_013039.jpg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod wer » Sob 31.12.2022 20:16

My sme tu mavali takyyy klud. Sami normalni ludia tu zili. Potom postavili hentie novostavby a uz tu mame samych kretenov.. :ach: Od 18tej nonstop niekto racha a nie u seba pod oknami, oni dojdu k nam hore, blizsie k lesu.
Zbohatlici su fakt egoisticki idioti. Normalne im prajem, nech im to ruky pootrha.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod elfinka » Sob 31.12.2022 20:47

Ja som práve vybehla na suseda oproti, púšťali deťom z okna smerom na nás a zrovna najväčšia raketa buchla u nás na dvore pred autom :pac:
A on ani bu len dostrielali svetlice a potichu zmizli.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Mac Gie » Sob 31.12.2022 20:59

Tu v Prešove už pred Vianocami začali a dnes som išla ku kamarátovi okolo trištvrte na šesť z domu a skoro celú cestu dakto rachal z rôznych kútov :pac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod katkariinka » Ned 01.01.2023 1:19

Podľa mňa toho bolo dnes výrazne menej ako pred pár rokmi. Jasne, ze sa strieľalo, ale cca 30min po polnoci bol už kľud.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod gaidheal » Ned 01.01.2023 8:59

Tak u nás, na horách, mám pocit, že sa to zhoršuje. Na chatách okolo je kopec ľudí, všetci sa predháňajú, kto bude mať väčší ohňostroj už od zotmenia, na polnoc sa sem vytrepú aj ľudia z mesta, lebo však ako sa to tu na lúkach fajn odpaluje.
A z doliny bolo počuť rany este o pol druhej.
Veľmi, veľmi zlá zábava toto :-(
Tie najcitlivejšie som naložila do auta, a vozili sme sa .
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov