maltezak

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

maltezak

Poslaťod petritko » Str 20.03.2019 11:57

Ahojte, potrebujem poradit s jednym maltezakom... Kto sa podujme pomoct? diki :)
petritko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: maltezak

Poslaťod vavrena » Str 20.03.2019 16:35

Musel by si najprv špecifikovať a opísať problém, aby sa niekto našiel.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: maltezak

Poslaťod petritko » Str 20.03.2019 17:33

Kde zacat...?
12 rocny maltezak - maznacik v rodinnom dome, do ktoreho som sa nastahoval a vzhladom na to ze nam do "svorky" pribudne novy clen, chcel by som fesaka odnaucit par veci

1. ked sa priblizim k priatelke pocas toho ako sa na nas pozera zacne stekat, ked niekto zazvoni tak steka az kym sa neotvoria dvere.. toto ked bude robit pri babatku tak to nebude bohvieco

2. vzdy ked nieco jeme, pride, vyskoci na postel az ku mne a caka kym mu dam... lezie mi to na nervy ved to je moje jedlo... zo zaciatku som mu sem tam dal ale uz mu nedavam a on stale pride a pyta...

3. neviem preco ked ideme na vychadzku a vezie sa v aute, trasie sa... cestou spat uz nie...

zatial asi tolko... musim ho prevychovat :D
petritko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: maltezak

Poslaťod Renata » Pia 22.03.2019 13:09

petritko píše:zatial asi tolko... musim ho prevychovat :D

alebo aj nie :heh:
netvrdim, ze to nejde, ale 12 rokov to nikomu nevadilo a teraz mu chcete tvrdit, ze to, co bolo spravne 12 rokov uz zrazu nie je? :hi:
ja len tak zlahka, fakt ze zlahka, kedze pes ma 12 a poradi si aj bez vas :lol:
za 1 - isla by som na to skor cez odmeny, naucenie psa, co je spravne, ako keby bol steniatko, steka - nevsimat si, nesteka - odmena a trenovat a trenovat
za 2 - no a co? vsak ked chce, nech sa pozera, ak sa len pozera a caka, tak nech caka, ak mu z toho "nic nekapne" tak si nemyslim, ze je taky blby, ze by cakal donekonecna .. ale zas preco by necakal, ked niekedy nieco dostane :D pri vychove aj prevychove treba byt dosledny, to nie je ze jeden den mu dam a na druhy mi to ide na nervy a chcem to vychovat
za 3 - opat no a co? pravdepodobne je vzruseny tak sa trasie, ak to nijako nenarusa jeho komfort tak nech sa trasie
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932


Späť na Riešenie problémového správania sa psov