šteniatka

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

šteniatka

Poslaťod sajmonka1999 » Str 24.01.2018 17:13

Dobrý deň, 23.1.2018 sa mojej fenke narodili 3 šteniatka. Krasne sa o ných stara ale mne sa zda že ich dosť často nechava samich a to hlavne ked pridem k nej vonku tak ona ide hned ku mne a vola ma aby som šla s ňou k nim ked tam idem tak si k ným ľahne a umýva ich ja tak si po 3 minutach odidem ale ona ide za mnou a beride voditko že chce ist na prechadzku je to v poriadku?? Su to jej preve šteniatka a prvý deň od ných neodišla ani nakrok to až dneska. prosím poradťe mi či je to normale.
sajmonka1999
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Str 24.01.2018 17:17

v profile pises ze ma 1 rok,skor toto nie je normalne aby v takom veku mala stence
suka vie co ma robit,ak ich necha a pokapu,asi nebola na ne pripravena,rocna suka nema mat co stence...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: šteniatka

Poslaťod sajmonka1999 » Str 24.01.2018 19:12

Ona sa o nich stara su čiste napapane a spokojne len ked idem vonku tak vinde z budi a ťaha ma ku šteniatkam ona zatiaľ sa napije vody, naje sa, vyčura, vykaka a ide potom knym ale ked odchadzam tak ide zamnou ale potom sa k nym vrati a je stale pri ných. Dneska som volala veterinarke a ona mi povedala že je to v poriadku ked su šteniatka kludne.
sajmonka1999
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: šteniatka

Poslaťod gaidheal » Str 24.01.2018 19:30

sajmonka1999 píše:Ona sa o nich stara su čiste napapane a spokojne len ked idem vonku tak vinde z budi a ťaha ma ku šteniatkam ona zatiaľ sa napije vody, naje sa, vyčura, vykaka a ide potom knym ale ked odchadzam tak ide zamnou ale potom sa k nym vrati a je stale pri ných. Dneska som volala veterinarke a ona mi povedala že je to v poriadku ked su šteniatka kludne.



:aaa:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Str 24.01.2018 19:34

pise v profie,ze ta suka je prýtulna,ma pobavilo :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: šteniatka

Poslaťod gaidheal » Str 24.01.2018 19:44

Offtopic: ale veď to je úplne iná reč, ako reč nášho kmeňa :haha:
Naposledy upravil gaidheal dňa Str 24.01.2018 19:59, celkovo upravené 1
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Str 24.01.2018 19:50

Offtopic: Margyta, ona mozno len chcela vijadryt ze aj ked je prytulna tak ostava tvrda :angel:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod Sunny » Str 24.01.2018 20:31

Bez ohladu na rec a vek matky steniat a ostatne veci :ach: Ano, je to normalne, ak je suka vyrovnana a v pohode, ak nema pocit ohrozenia steniat, tak nema dovod od nich na chvilku neodist. Ako problem by som ale videla to, ze stenata su v bude a tak male nemaju sancu si udrzat teplotu, takze ak by ste ju zobrali na dlhsie von, tak by sa mohli podchladit.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: šteniatka

Poslaťod adad » Str 24.01.2018 22:39

Blahoželám slovutné dogfóráčky. Už šiesta odpoveď je k veci.
adad
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Štv 25.01.2018 5:03

Odveci príspevok,odveci odpoved:-D
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: šteniatka

Poslaťod sajmonka1999 » Štv 25.01.2018 17:34

Margita píše:v profile pises ze ma 1 rok,skor toto nie je normalne aby v takom veku mala stence
suka vie co ma robit,ak ich necha a pokapu,asi nebola na ne pripravena,rocna suka nema mat co stence...



Pani Margita ta suka čo píšete by bola asi mŕtva keby som ju nezobrala k sebe a tie štence tiež takže prosím nechajte si tie blbe odpovede pre seba lebo neviete normalne odpovedať na otazku a vido že nemate asi až tak rada psy akosi to myslite ked piste že nech pokapu takých ľudi by som najradšej zabyla. tu fenku som našla v lese bola v strašnom stave ked som ju zobrala na veterinu tak sam veterinar nechapal ako to že ešte žije ona a aj jej šteniatka ktore čakala ale vy asi hovno viete čo je to zachrániť fenku zo šteniatkami. A ešte jedno ja som tu nepísala aby ste tu písali hlúposti ale aby ste mi poradili.
sajmonka1999
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Štv 25.01.2018 17:36

sajmonka1999 píše: takých ľudi by som najradšej zabyla.

:lol: ja tiez
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: šteniatka

Poslaťod clupko » Štv 25.01.2018 18:14

Offtopic: omg, margita, nechaj to uz tak prosim ta. este aj to, co ti vadilo, je vysvetlene. niekto holt gramatiku neovlada, no a co.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami


Späť na Riešenie problémového správania sa psov