Stena bulteriera

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stena bulteriera

Poslaťod Renata » Pon 08.01.2018 19:46

respekt sa naucit neda :no: a nahodou bulik je mily pes :lol: ako take male tela .. ale teda, ako baby hovoria, je to este stenatko, vsetko ju treba naucit, ved ma fakt len dva mesiace, to je uplne krpate a teda ehm nechcem byt za zlu, ale ze vrcanie tak maleho cuda vas dokaze vystrasit? hladat a vzdelavat sa, aj tu na fore je toho popisaneho kopec a dost dopodrobna, navstivit temu vychova a vycvik a ucit tu malu potvoru, co teda neznamena, ze nebude ako maly buldozer, ale tak kto chce kam :smile:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lara2017 » Pon 08.01.2018 20:03

Renata píše:respekt sa naucit neda :no: a nahodou bulik je mily pes :lol: ako take male tela .. ale teda, ako baby hovoria, je to este stenatko, vsetko ju treba naucit, ved ma fakt len dva mesiace, to je uplne krpate a teda ehm nechcem byt za zlu, ale ze vrcanie tak maleho cuda vas dokaze vystrasit? hladat a vzdelavat sa, aj tu na fore je toho popisaneho kopec a dost dopodrobna, navstivit temu vychova a vycvik a ucit tu malu potvoru, co teda neznamena, ze nebude ako maly buldozer, ale tak kto chce kam :smile:

Nás to nie že vystrašilo ale zneistilo,lebo manžel čítal že to nemoze,že je to zle znamenie psa,keď si to dovolí k človeku..ale tiež si myslíme že sa naučí..že to chce len cas..len doniesli sme ju a sype sa to na nás z každého smeru že sme ju brat nemali a že to je bojové plemeno atd..nepočúva/nečíta sa to dobre.hlavne keď mame dieta
Naposledy upravil Lara2017 dňa Pon 08.01.2018 20:10, celkovo upravené 1
Lara2017
Okoloidúci

Poslaťod wer » Pon 08.01.2018 20:10

Bohuzial, ja ine nenapisem a to by som.vam kludne stafbula (tiez "bojove" plemeno) odporucila... Tak preco teda zrovna bulik? Aspon ste dobre vybrali chovatela a rodicov? Mala som pocit z napisaneho, ze to stena sa k vam dostalo skor nahodou...
Ano, aj mne to pride zlate prasiatko, nununu, tesive, primarne ani nie su "zli"... Skor tazko predvidatelni... ja som mala teda do cinenia asi tak so 4-5... Asi kazdy jeden mal "prepinaky". Stipanie je hadam ich plemenny znak. Casto trpia separacnou uzkostou a doma nicia. Tazko sa s nimi cvici, aj napriek tomu, ze su zravi a hravi, ale neuveritelne vzrusivi a vybusni a tak, ako by som to :lol: tazsie im to mysli oproti inym plemenam. Vedia sa v sekunde prepnut, pisala som tu nedavno o prihode z cvicaku, kedy 5 mesacny bulicek v ramci hry si.zakusol do partacky... Len tak, lebo.sranda. Ani to nemyslel zle, len proste to bolo zabavne...
No.ale teda k veci, aby som len nedesila :heh: , aj ked to bude pokracovat v podobnom duchu... Psovi sa treba venovat. Nie ze mate dvor, vencit sa ma kde. Sup s nim von, zoznamovat ho, ucit. Idealne na cvicak, ak mate schopny v okoli. Naucit sa rozumiet tomu psovi a pracovat s nim. A dat mu dake vyzitie. To su povodom psy na diviaky... tvrde, neustupcive...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 08.01.2018 20:42

no mne bulik teda pride ako mensi, tank a k rocnemu babu, neviem co baby povedia, ale mozno by nebolo uplne odveci ucit h na klietku? to ze vrci nic nie je, nezneistit sa blbymi clankami na nete a dobry napad bude aj ten cvicak, pripadne napis odkial si, mozno budu baby vediet
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 21:52

Offtopic: Neodpustím si poznámku, že kúpiť si buldózera k malému decku :ua: . Fakt zbytočná komplikácia života a aby ešte nebolo zle z toho. Preboha, ľudia, prečo sa neporadíte s tými, čo sa vyznajú alebo aspoň na fóre niekde, na FB...? :ua:

Výchova takéhoto šteňaťa a dieťaťa, chce nie celého človeka, ale pomaly naklonovať sa, aby netrpel nikto, ani dieťa ani pes. Teraz budete mať prá mesiacov peklo, ale utrasie sa, ak budete chodiť so psíkom cvičiť a venovať mu čas, aby sa zamestnal. Učiť na ohrádku niekde v pokojnom mieste byt určite nie je odveci.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 09.01.2018 10:26

a vrcanie, hlavne u tak maleho steniatka (to je dalsia vec, kolko mala, ked ju brali od matky? 4 tyzdne? :ua: smutne...) urcite nie je nieco, co si pes "nemoze dovolit k cloveku" :ach: ved to je sposob komunikacie!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov