Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 13:13

Dokonala laska? To je nejaky vyrobok? Ci myslis doslova dokonalu lasku? Lebo potom nerozumiem :D Vet vravel, ze jeho hormonalna nerovnovaha moze byt aj docasna - kedze je to pes ktory prisiel z inej krajiny s inou klimou, prezil stres zo zmeny prostredia a je to taka citlivejsia povaha. Problemy so srstou a hnackami zmizli, ale toto ostalo. Tak riesime dalej.

Ocot som zatial neskusala Margit- bojim sa, ze by mu mohol sposobit podrazdenie - predsa len to je dost silna kyselina, na take citlive miesta. Nevylucujem ho zatial, kym objednam a pride sprej (Beaphar a Trixie), tak skusim aspon rozriedeny, ze co to spravi.
Naposledy upravil sovienka dňa Štv 30.11.2017 13:19, celkovo upravené 1
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod Margita » Štv 30.11.2017 13:17

Ten ocot bola irónia Na margo tych homeopatik :-DD
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 13:19

Ja ze ozaj :D predsa len, smrdi statocne.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.11.2017 13:24

Offtopic: Tak niekto by mohol predpokladať, že robíš linecké koláčiky a hľadáš do nich marmeládu, lebo nevieš že ešte lepšie sú perníky, na ktorých výrobu máš všetky ingrediencie doma. To sa stáva, že človek poradí aj niečo iné, čo by ti mohlo pomôcť zlepšiť váš život, a snaží sa na váš problém pozrieť z rôznych uhlov a hľadať možné riešenia, prieniky, zhody.... :)
kelle a ktoré odtiaľ? neviem či homeopatiká alebo dokonalá láska ponúkajú niečo, čo by mohlo vyriešiť problém kastrátov
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 13:28

MisheliQ píše:Offtopic: Tak niekto by mohol predpokladať, že robíš linecké koláčiky a hľadáš do nich marmeládu, lebo nevieš že ešte lepšie sú perníky, na ktorých výrobu máš všetky ingrediencie doma. To sa stáva, že človek poradí aj niečo iné, čo by ti mohlo pomôcť zlepšiť váš život, a snaží sa na váš problém pozrieť z rôznych uhlov a hľadať možné riešenia, prieniky, zhody.... :)

Offtopic: Potom ale neslobodno tvrdit, ze nehladam riesenie, na zaklade toho ze poviem, ze sme na cokoladu alergicki, perniky nam donesie svokra a na lineckych tento rok trvam, pretoze by deti plakali...
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod Margita » Štv 30.11.2017 13:29

kup mu pod stromcek beziaci pas a je vybavene :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 13:32

Ked zozeniem taky co bude mat pred sebou zaveseneho zajaca a dokaze ist z 0 na 65 km/h za 2 sekundy, tak urcite kupim :D :D
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.11.2017 13:33

Offtopic: Veď nie, tvrdiť to nemôžu, ale nadobudnúť ten dojem áno. No tento dojem bol vyvrátený od wer. Takže tak
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod erik70 » Štv 30.11.2017 13:52

sovienka píše:Ked zozeniem taky co bude mat pred sebou zaveseneho zajaca a dokaze ist z 0 na 65 km/h za 2 sekundy, tak urcite kupim :D :D

Mňa inak tiež napadlo, že by som mu urobila normálne taký ten trenažér so strapcom na takéto účely... :yes: Ja som raz niečo podobné videla...Nie si náhodou domáci kutil?! :no: No čo keď už tie venčoviská sú aké sú tak by som si pomohla takto nejako... :smile:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 13:54

To uz tu bolo take, ze ist s nim behat, alebo ze popri bycikli - ked zoskrollujes - no lenze to pri nom nejde, nie je to vytrvalec, a uz po par minutach mu hrozi kolaps. Hlboky hrudnik, velke srdce - anglicke dostihove chrty zial nie su na to stavane. To mat takeho poliaka, alebo Azawaka, to by vydrzaaaaal... ale dostihac nie, to ma asi taku staminu ako buldog.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod majjuna25 » Štv 30.11.2017 14:45

Sovienka, nezávidím. Mám opačný "problém", môj pes úchylácky vylizuje každú chcanku a skôr či neskôr začne obťažovať každú fenku, ktorú stretne. Je jedno, či hára či nie. Ale tak ja to nedovolím, mne to strašne vadí a nedovolím, aby môj pes takto otravoval okolie. On chytí fenu strašne silno a mám čo robiť , aby som ho zložila. A pokiaľ on sám nechce, fena sa ho nestrasie zavrčaním/ohnaním sa po ňom. Niekedy pomôže, keď ho len upozorním, ale ak nie, buď ide na vodítko alebo , ak je to na výbehu, proste odídeme preč.
Nevidím dôvod, aby ty si so svojím neproblematickým psom prestala chodiť na jediné pre vás vhodné miesto na venčenie a to len preto, že majitelia si nevedia usmerniť svoje psy :prd:

Poradiť neviem, jedine fakt nejaké spreje, ale neviem, či to pomôže, snáď hej.

Tá spomínaná "dokonalá láska" je toto: http://www.dokonalalaska.cz/ - ale pochybujem, že by si tam našla niečo vhodné, skús kuknúť.
prípadne ešte bachovky by ti mohli dakde namiešať, ale nemám prehľad, netuším, či vôbec niekto ponúka bachovky na tento "problém".

Držím palce :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Štv 30.11.2017 14:54

Nezavidim ani vam, je mi jasne, ze haravej fenke je pre zdraveho, nekastrovaneho psa nesmierne tazke - az nemozne odolat. Nemyslim si, ze by ten moj bol rovnako lakavy ako harava fena, a vela velkych psov (z nejakeho dovodu sa castejsie stretavam s vychovanym velkym psom, ako nevychovanym) si v Nelsnovom pripade da povedat - ci uz od Nelsna alebo od majitela. Keby bol ale Nelson fenkou na vrchole harania, ani ten najvacsi anjel by zrejme nedokazal uposluchnut majitela... a davat takeho "kona" dole z feny, to musi byt teda dobra skuska sily a nervov. Keby sa aspon vsetky harali naraz, co :D

Apropo, precitala som si o bachovkach i dokonalej laske - i na samotnych strankach vyrobcu je uvedene, ze sa ich esencialne oleje nesmu davat na genitalie...
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod majjuna25 » Štv 30.11.2017 15:09

no áno, to by mohli, hárať sa všetky naraz :lol: Ale tak čo už, bojujeme, no :lol:
Mám aj fenku a aj na tú rád kedysi naskakoval, a keďže ona má problém s chrbticou (platnička), bolo to nanajvýš nevhodné. Ale tak riešili sme to a evidentne aj vyriešili, už s tým prestal. Teda, napadne ho to tak raz za mesiac už len, čo je super :lol: Minule zvládol celú 3-4 hodinovú prechádzku s dvomi fenami (jedna jeho veľká láska) bez jediného pokusu o znásilnenie :lol:

Tak držím palce, nech spreje zaberú. Prípadne fakt zváž skoré ranné/neskoré večerné/nočné venčenia, ak by to aj Nelsnovi vyhovovalo , aspoň sa v kľude prebehne a nebude musieť riešiť nápadníkov :lol: A i ty budeš mať kľud :yes:

sovienka píše:Apropo, precitala som si o bachovkach i dokonalej laske - i na samotnych strankach vyrobcu je uvedene, ze sa ich esencialne oleje nesmu davat na genitalie...


Možno by stačilo dať ich dakam poblíž :smile: pokiaľ vôbec majp také oleje, ktoré by zabrali. Prípadne im skús napísať, možno by niečo vedeli poradiť :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod kellee » Štv 30.11.2017 15:21

skusila by som im napisat urcite. co sa tyka homeopatik, tiez nie som ich fanusik, viem len od znamych a kamaratiek, ze maju s nimi dore skusenosti
osobne, radsej by som vyskusala vsetky tieto mozne aj nemozne veci, mozno aj nejake bylinky, ako ist do hormonalnej liecby, riesim to teraz so sebou a ked vidim co mi to robi, tak by som to nedala psovi nikdy
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 30.11.2017 15:28

Ja nerozumiem jednej veci... čo chcete prekrývať u kastrovaného psa? U hárajúcej feny to zrejme bude pach krvi plus vylučované hormóny. A u kastráta??? Kastrát môže páchnuť inak, pretože nemá samičie hormóny a tie samčie už len v minimálnej miere. Čo tam má byť prekryté? Nejako nechápem.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov