Viacero problémov so psami.

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Viacero problémov so psami.

Poslaťod wer » Sob 04.02.2017 22:03

Tipujem, ze to budu nervicky z nevyburenia..

Fakt by som zvazila moznost vzdat sa jedneho. Cim skor, tym lepsie. A neboj, pre vsetkych zucastnenych by to bolo asi naj riesenie, stenasi rychlo zvykne na novu rodinu.
Ono vychovat stena nie je jednoduche. A ked tomas este krat dva... Ono aj skuseni psovodi si maalokedy beru naraz rovnako stare zvierata. Vacsinou tam byva taky casovy rozostup - jeden uz pozna pravidla, je vychovany, potom sa pribera dalsi do rodiny. A teda - ako aj niekto spomenul - mat psa a suku naraz (nekastrovanych, nesterilizovanych) nie je moc stastne riesenie. To su pekne nervy a najma psom to moc neprospieva...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Viacero problémov so psami.

Poslaťod clupko » Uto 07.02.2017 23:22

Neviem, ci si to zakladatel temy este precita, ale skusim. Brat si doniesol 2 akcne stenata a v priebehu 3 mesiacov stratil zaujem Offtopic: Dufam, ze ma max. 12 rokov., takze starostlivost o ne padla na teba. A ty si vlastne psy vobec nechcel. Tak neviem, ale pride mi, ze by mozno bolo lepsie najst novy domov obom psom.. Ked brat chce psa, nech sa aj stara. A ked ani on nechce, tak co riesit.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov