Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Poslaťod VikThor » Ned 11.09.2016 13:18

Potrebujem pomoc, neviem si rady. Pes mi začal neskutočne kňučať pri aj letmom dotyku na pravom stehne. Nekríva, normálne chodí, normálne skáče, na pohľad mu nič nie je. Nekňučí ani keď si sadá ani keď si ľahá, no príšerne začne kňučať aj keď sa mu len optriem o stehno, napríklad pri chôdzi vedľa nohy. Na iných častiach tela tak nereaguje a nie je to ani vydesením, pretože mu napríklad prehmatám ľavú nohu a nič a v momente, keď položím ruku na pravé stehno tak odskočí a začne kvíliť. Nevidím ani žiadny opuch či ranu a bližšie prehmatať a pozrieť pod srsť mi nedovolí.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Poslaťod Slausa » Ned 11.09.2016 13:35

Nemôže mať niečo na koži? Niečo čo ho svrbí, štipe...? To ho nemusí bolieť pri pohybe, ale keď sa dotkneš tak sa mu to možno podráždi.
Neškriabe si alebo nevyhrýza?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Poslaťod VikThor » Ned 11.09.2016 14:05

No veď práveže nič. On aj leží na tom stehne.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Poslaťod Slausa » Ned 11.09.2016 14:24

Aha... Ja neviem, možno by som skočila k vetovi, ak fakt nič nevidíš...
Nemôže to mať po nejakom zážitku?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Kňučanie a kvílenie pri dotyku.

Poslaťod Aris » Ned 11.09.2016 14:33

Určite najskôr veterinár. Ak ten vylúči zdravotný problém, môžme rozmýšľať ďalej :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce


Späť na Riešenie problémového správania sa psov