Štekanie v aute

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Elektrický obojok

Poslaťod pigie » Pon 05.09.2016 9:17

Moschino, len jedna rada. Pustaj az ked bude aspon chvilu ticho. A tym nemyslim 2-3 sekundy. Kludne aj pol minuty, tolko dlho ako on vresti. Skoda, ze ja som netocila Frya, ked bol mrdly, ale tak ja som sa ho snazila riesit, nebol cas na tocenie a popravde naco sa chvalit niecim, za co psa zabijam kazdu sekundu videa? :haha: Ale mam 2 videa v rozpati dvoch dni. A aj tam vidno posun... Tak ked chces vidiet, kludne pastnem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Pon 05.09.2016 9:32

jj, pošli, som zvedavá. Lebo mám pocit, že šialené psačie problémy musím riešiť len ja :pac:
budem púšťať, keď bude ticho aspoň tej pol minúty, potom predĺžim na viac a na streidačku s kratším a dlhším časom, kým ho vypustím. Som zvedavá, čo z toho bude :prd: čistá psychiatria

edit:kopírovala som to sem, kedže sa téma presunula vo chvíli, keď som postla
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Pon 05.09.2016 9:52

Len teda to ti asi bude k nicomu. Lebo ja uz som ho nijak nekorigovala, to je skor uz vysledok, to uz pochopil, ze co je ziaduce a ze vtedy je klud a vsetko sa hybe "rychlo", lebo nik po nom nehuci, nik mu x krat neotvori/nezavre dvere, nenasadne opat atd. A este alibisticky som vedela, ze to natocim, tak som ho nechala navolno, uviazany ma tendenciu robit vacsi bordel, ale zase nie o moc a teraz uz mu je to jedno. Ale tak, na utechu, ze to ide. Obcas este popisti, hlavne teda ak ho beriem napr. po tyzdni von do auta, tak prve zastavenie ho zvykne byt pocut, ale druhe a dalsie uz nie. Keby sa vozil denne, tak nie je problem uz vobec.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Pon 05.09.2016 9:58

čo by som dala za takéto :lol: je úplne super (a s tou ofinou :heh: :love: )
napr. takto keď nechám Frapca pod nohami a vystúpim, ostane. Ale keď sú obaja, Baxy hneď vyskakuje na sedačku a šteká. Kľud ostane, ak nechám dvere pootvorené, vtedy sú ticho obaja. Zatvorené dvere znamenajú, že odchádzam. Ale toto by sa dalo naučiť, keby teda ich vozím takto v aute, len väčšinou som šofér a sú v kufri.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Pon 05.09.2016 10:02

Tak on meni miesto posobenia. On sa vozi kazde tade. Ale tu som zacala, lebo tam mi to prislo naidealnejsie. Ale predtym sa zvykol vozit na zadnej sedacke a aj sa tak vozi, ale to potom dostal az za odmenu, ked bol ticho :haha: Teraz uz aj do kufra ho mozem hodit a je ticho :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Pon 05.09.2016 10:10

wow, paráda. Dúfam sa tam raz aj ja dopracujem :hi:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Pon 05.09.2016 10:18

Ale ako hovorim, za neho ruku do ohna nedam. On je schopny sa mesiac nevozit a potom zacat robit to iste... :pac: Ale isto sa to da zmiernit a pomerne rychlo, v co som ani ja nedufala. Lebo psa som doma ucila byvat sameho pol roka... Ale presne, kde nie je dosah, tam sa velmi tazko nieco robi... Ale ked je, tak by to malo ist rychlo :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Pon 05.09.2016 19:36

Este ma napadlo. Vyvenceny vs. nevyvenceny pes pred cestou tiez urobi svoje. Nevyvenceny robil ovela vacsi bordel ako vyvenceny. Ale ovela. (vyvenceny nemyslim vybehany, ale fakt ze len urobena potreba - vezmem ho na koniec ulice do pola, spravi co treba a nalozim ho do auta)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Uto 06.09.2016 7:31

jj, to som si všimla, chodím už len s vyvenčenými, aspoň cik a kak do poľa a potom môžeme ísť. Včera som išla do lesíka a cestou natankovať. Cestou som zistila, že som si zabudla pamlskovník, som si nadávala :prd: ale asi víkendové vozenie bolo v niečom dobré, začal trochu fňukať, okríkla som a bolo na počudovanie ticho :oo: urobil jedno baf, ako som zatiahla ručnú a ticho celý čas, ako som natankovala a pokračovali sme. Keď som parkovala tiež len fňukanie a baf na ručnú, inak ticho :oo: :angel:
pri parkovaní doma bol mladý ticho a Baxy pokňukával. Ani by som nepočula, keby mám hlasnejšie rádio, ale i tak.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Uto 06.09.2016 7:37

A ty si vlastne stastny clovek, ked ti stichnu na ticho :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Uto 06.09.2016 7:42

Baxy práve kňučí, úplne potichu, ale to potom hecne Frapca :prd: inak on zvykne tiež tak potichu kňučať, včera bolo pomerne ticho. Musím počúvať s vypnutým rádiom. A ručná je najväčší spúšťač. Začínam ju zaťahovať aj keď zastanem na križovatke. Nech si zvykajú
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Uto 20.09.2016 9:34

hlásim pokrok. Už sme boli vo fáze, keď boli že TICHO, max Fr pokňučal,a le úplne potichu, že som to ledva počula cez rádio. Cez víkend soms a ale ponáhľala, samozrejme všetko som robila narýchlo, psy to vycítili a v ten deň pišťal :ach: menej ako zvyčajne, ale pišťal
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Štekanie v aute

Poslaťod pigie » Uto 20.09.2016 9:38

Toto... narychlo.... to je smrt. Nikdy :joint: Radsej nikam alebo neskoro. :heh: To si mozes dovolit az ked bude dlhodobo klud :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Štekanie v aute

Poslaťod moschino » Uto 20.09.2016 10:17

som nemohla neísť :angel: ale moja chyba, blbá som :au: musím si dať viac pozor
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov