Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod hisham » Uto 13.12.2016 12:05

Cize ty vlastne chces ineho psa? :heh: Podla mna je obr vykon, ze aj na taku malu vzdialenost ten povel vnima a dokonca ho splni. Chapem, ze to je tvoj dalsi projekt, ako ho zdokonalit :joint: Ale ked je to raz sisi motorova mys, tak molosa z neho nespravis (co sa mi zda, ze chces, ale mozno sa mylim :jazyk: ).
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod pigie » Uto 13.12.2016 12:13

Ale prd, ja nechcem molosa. Ja len nechcem, aby vypadal jak pes s elektrickym obojkom na krku :heh: Tot vsio :heh:On posluchne, ale jak to vypada, chapeme sa? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod hisham » Uto 13.12.2016 12:36

Hej, chapeme :heh: A rozumiem, ak to tak chces. Ja by som nechcela. Radsej budem mat pri sebe ziveho/sisi poslusneho psa, ako mrtvolku, co sa ani neprejavi. Kazdy mame ine naroky :yes:

Ale aj tak si OT, lebo Fry nie je neovladatelny pri stretnuti s inym psom! :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod pigie » Uto 13.12.2016 12:47

Je neovladatelny, nevie sa dobre ovladat :heh: Ked ho vypustim, tak hluchom, kym nepridem do vhodnej vzdialenosti mu zasevelit do uska, ze prepocul povel :heh: A keby bol zivy, tak ma to fakt nestve, ale on je uplne mimo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod pigie » Str 14.12.2016 9:37

Ja sem fakt budem vsetky jeho hriechy pisat. Bo ked napisem, oni zmiznu. Aspon na chvilu teda :haha: Dnes len piskal, nevypadal ako drbo :heh: Aj ked je fakt, ze to bola najsirsia cesta, co tu mame :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod elfinka » Štv 15.12.2016 9:38

Haha, to aj mne funguje.
A teda ja mám úplne inú definíciu toho, čo je neovladatelny pes. Aj keď dnes sa k nej nebezpečne priblížil, tým jak ma povlacil po zemi :haha:

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod pigie » Štv 15.12.2016 9:54

Mna Hugo potiahol 2x. Raz po zladovatenom chodniku v svahu a sli sme smerom nadol. A potom dlho dlho nie :joint: Bo to co som s nim urobila si zapamatal na cely zivot (Inak fakt, brutalny rozdiel medzi nimi dvoma v ukladani vedomosti, Hugovi fakt bud som veci vysvetlila RAZ, alebo som vedela, ze proste v tomto bude nespolahlivy furt (a nespolahlivych veci bolo teda malo)... Fry je proste nespolahlivy vo vsetkom a mam pocit, ze on si fakt veci nepamata). A potom druhy krat ma potiahol na vystave v Trencine pri dogforakoch - na to tiez som nikdy nezabudla, svina mala, som ho radsej pustila, lebo on sa teda netahal za ziadnym psom, ale citil nutkavu potrebu ostat nejaky strom od nas vzdialeny asi 1.5m. Ale tam som sa ovladla :haha: A potom ma uz niky nepotiahol :heh: Ale asi preto, ze on bol na voditku fakt malo.
A ja suhlasim, Fry nie je neovladnutelny, on praveze je celkom dobre ovladnutelny, ale vypada to zle. Proste keby mal o 60kg viac, tak sa ho seriozne ludia boja. Ako naozaj, verte mi :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 15.12.2016 12:08

pigie píše:A ja suhlasim, Fry nie je neovladnutelny, on praveze je celkom dobre ovladnutelny, ale vypada to zle. Proste keby mal o 60kg viac, tak sa ho seriozne ludia boja. Ako naozaj, verte mi :haha:

Offtopic: Keby mal o 60 kg viac, tak má úplne iný temperament. :jazyk:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Neovládateľný pri stretnutí s iným psom

Poslaťod pigie » Štv 15.12.2016 12:14

Ok, stacilo by tych kil 30. Proste vacsia kohutikova vyska :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov