Tešia sa a skáču na ľudí

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Ako odnaučiť psa skákať na ľudí?

Poslaťod drumie » Pon 16.06.2014 7:36

Bad píše:Třeba tady (mám pocit, že už jsem to někam sem házela) :
http://blog.koira.cz/vycvik-psu/neskake ... i-neskakej

super video aj článok, doma vyskúšam :smile: náš na mňa síce už moc neskáče, mám nad ním aku takú kontrolu. Ale on má vo zvyku, miesto skákania aj kúsať do nôh, obzvlášť maminu, lebo síce ju má veľmi rád, ale ona s ním moc netrénuje, takže moc rešpektu voči nej nemá :ua:
uvidíme čo to povie, dám vedieť ako to zabralo :lol:
drumie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57

RR vyskakuje na ludi

Poslaťod pepo555 » Uto 08.09.2015 22:47

Ahojte :) Mam doma 5 mesacne steniatko RR ,ked ze je to moj prvy havo potreboval by som trosku poradit..ked som na prechadzke a nemam ho na voditku tak ma vobec neposlucha a nebodaj zbada cloveka hned sa rozbehne a zacne skakat po nom,co je dost neprijemne pre druheho. Uz je dost velky ,tak sa aj moze nebodaj nejake male dieta naplasit :( vobec sa mi nechce dat chytit zacne sa blaznit a hrat sa.To iste mi robi ked urobi nieco zle a ja ho vyhresim zacne behat okolo mna a blaznit sa ..neviem ako ho mam viest aby upustil od toho :( na voditku a vo dvore poslucha vie sadnut,lahnut ,miesto ,zostan. mozes ale akonahle ho pustim mimo domu bez voditka koniec :ach:
pepo555
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Tešia sa a skáču na ľudí

Poslaťod clupko » Str 09.09.2015 14:52

no hlavne by som ho nepustala, kym nevie posluchnut a ked sa dokonca sam rozbieha za ludmi... :ach: ved to moze byt aj pre neho nebezpecne, vybehne ti za niekym cez cestu a zle dopadne.
nasadit stopovacku, cvicit a hrat sa :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Tešia sa a skáču na ľudí

Poslaťod Renata » Štv 10.09.2015 8:48

inak pepo555 precital si si aspon predchadzajucu stranu tejto temy? je to tu velmi pekne popisane, dokonca tam dievcata dali presne navody, ako so psikom pracovat a ucit ho.
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Skákanie

Poslaťod eliss_1 » Pon 29.08.2016 0:59

Dobry vecer. potrebovala by som poradit. Mame fenu mix weimarskeho stavaca- 3 mesacnu. Za ten svet ju nedokazeme nijako odnaucit po nas skakat pri akejkolvek prilezitosti. aj dnes zhodila 2,5 rocneho syna. uz je vysoka ako on ked vyskoci. prosim poradte ako ju to odnaucit. dakujem
eliss_1
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Tešia sa a skáču na ľudí

Poslaťod Vikiki22 » Pon 29.08.2016 9:37

Prečítaj si tému a dozvieš sa.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov