Vyzla sa zacala vecer bat

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Vyzla sa zacala vecer bat

Poslaťod JanaV » Ned 22.11.2020 23:27

Prosim poradte..
mame 7rocnu vyzlu.. psa.. spava v chodbe.. no posledne obdobie ho tam vecer nevieme dostat..spal tam sa mackou.. uz rok a pol. Nieco sa zjavne zmenilo, lebo ked pride vecer, nechce ist ani do domu. Vonku vsak zacalo mrznut, vidime, ze sa trasie, no ani za maskrtku. Jedine prikazom, este, ze pocuva ;) ale na prvy raz to nie je. Stiahne chvost a keby mohol, tak i cuva..Macku sme uz dali spat inde. Cez den problem absolutne nemaju, ked macka pride z vonku, privitaju sa. Funguju spolu..ani chodba nie je problem.. ale vecer, ked sa zotmie, do chodby ani nahodou.. nemate nahodou niekto podobnu skusenost? Pripadne radu, co s tym?
Dakujem vam krasne
JanaV
Okoloidúci

Barfer.sk

Re: Vyzla sa zacala vecer bat

Poslaťod pigie » Pon 23.11.2020 2:05

Ja by som sa tej chodby zacala bat tiez... :ha: Si pamatam ako sa Hugo niekomu potesil pod schodami pri vytahu, ked sme v panelaku sli domov. Nevidela som , kto tam je, bolo tam ticho, tak som necakala nikoho, ale pes sa zjavne niekomu tesil. Tak som si pripravila rec ospravedlnujucu a tam nikoho... Bohvie coho sa boji ten tvoj... :zima:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Re: Vyzla sa zacala vecer bat

Poslaťod Elis » Pon 23.11.2020 7:21

napada me - neni nekde pootevrene okno, neni slyset pruvan? zvuky muzou psi resit.
a dala bych do chodby nocni svetylko do zasuvky :angel:
pokud nepomuze - nechce tam spat. proste se mu tam neliibi.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Späť na Riešenie problémového správania sa psov