Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

náhla zmena

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

náhla zmena

Poslaťod kellee » Sob 22.09.2018 13:21

Alexko oslavil 9 rokov a neviem ci mu preplo v hlavicke zas. Druhu noc som sa nevyspala. Vecer klasicky ritual, vyvencit a vecera a ide sa spat. Zrazu si pes zmyslel, ze nieco nie je ok. Chodil za mnou a ja som bola v tom, ze mu treba na zachod. Sla som s nim, ale nic, akoze trochu si cvrkol, ale tak normalne. Myslela som ze ho brucho boli, no mal ho makke, zmena stravy ziadna. Ale vyzeralo to akoby si nemohol lahnut. Nevyspala som sa nic asi 6 krat som s nim bola von, lebo ma stale budil. rano kukam psovi nie nie je. Na vychadzke som ho sledovala ci nahodou, ale spraval sa normalne. Vcera vecer to iste- vyzera to akoby sa bal? zrychlene dycha, hoci je tu nie teplo, ulozi sa len mne pri hlave, ale tam sa proste nezmesti. sla som v noci do obyvacky na gauc, ze sa tam ulozi, ale on odisiel do spalne a rovno na moj vankus.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Späť na Riešenie problémového správania sa psov