Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Šteniatko - kedy a ako začať s výcvikom?

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Co naucit svojho psa

Poslaťod Margita » Uto 16.06.2015 19:16

ty si fakt muz?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Uto 16.06.2015 19:20

Margita píše:ty si fakt muz?

To čo za otázku? :heh:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 16.06.2015 19:24

lebo ma tolko blbych otazok ze az sa zacinam zamyslat nad tym ze taketo otazky nemoze mat ziadny chlap :heh: :heh: jedine mozno chlapec do 15 rokov alebo ak ide o dospeleho chlapa tak jedine na materskej :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 17.06.2015 8:34

:haha:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Memphis » Ned 21.06.2015 10:34

Snazim sa rozprudit konverzaciu, skoda, ze sa ti to zda "nemuzne" :plac: :plac: :plac:
Memphis
Okoloidúci

Poslaťod Memphis » Ned 21.06.2015 10:41

Idem teda radsej na "zženstilejsie" forum kde ma budu chapat a diskutovat so mnou :jazyk:
Memphis
Okoloidúci

Poslaťod Margita » Ned 21.06.2015 10:43

na modreho konika? :lol:
ale nie,ved v pohode,si diskutuj,len toto je tu uz vsetko rozoberane,dokonca aj rozpisana metodika na jednotlive triky

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Memphis » Ned 21.06.2015 10:47

wanda.sk zena.sk :ua:
Memphis
Okoloidúci

Re: Kniha na výcvik šteniatka

Poslaťod aNeMiC » Pon 24.08.2015 0:50

Taká kniha asi neexistuje :angel: a už vôbec voľne na stiahnutie :no: to by bolo moc ľahké
mne návody nikdy, ale nikdy nefungovali. Na každého psa nesadne to isté a to si treba vziať do hlavy. Poznám ľudí, ktorí všetko robili silou mocou podľa knihy a učili to aj tri mesiace. Treba si vytvoriť svoj návod, ktorý psíkovi sadne :no: :smile: Ale tak ja moc výcvikových kníh nemám, zvyčajne mám doma len o plemenách, športoch, atlasy a potom až tak "výcvikovo" Tréning je rozhovor ale to by som nazvala skôr "otvorenie myslenia zvieraťa pred človekom" lebo po prečítaní tej knihy som si toho veľa uvedomila... ale návody tam nie sú no :ua:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa

Re: Kniha na výcvik šteniatka

Poslaťod aNeMiC » Pon 24.08.2015 0:51

...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa

Re: Ucenie roznych povelov ( K nohe, Labku, Cuvaj, Valaj sa.

Poslaťod mišvik » Ned 25.10.2015 8:28

Astrid Rauda . my máme doma síce oveľa staršie šteniatko ( 5 mesiacov ) , ale myslím , že stačí použiť nejakú maškrtu pri sadni , alebo obľúbenú hračku . Našu sme sadni naučili tak , že som dala do takej polohy piškótu , aby nemala nič na výber , iba si sadnúť a porpi tom som ukázala posunok . Keď to pôjde s maškrtou výborne , tak smelo do toho . Nemusíš sa čoho obávať . Naša sa dokonca veľmi rýchlo naučila sadni aj bez maškrty , iba s posunkom ( keď sa jej chce , stačí povedať iba sadni a už sedí ) . Podrobnejšie , ako psa naučiť sadni nájdeš či už na dogfóre , ale aj na internete . Nech sa darí ! :smile:
mišvik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Re: Ucenie roznych povelov ( K nohe, Labku, Cuvaj, Valaj sa.

Poslaťod wer » Ned 25.10.2015 8:58

Tak za tie skoro 4 roky sa to hadam uz aj naucila... :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Sob 31.10.2015 15:30

Memphis píše:Nejaky tip co naucit svojho psa ?

Naucili ste svojho psa nejaku zaujimavu vec a chcete sa o to podelit s ostatnymi ? Sem s napadmi co vsetko sa da naucit stvornohych milacikov :no:

Nebolo by zaujimave naucit svojho psa doniest nejaku vec z vedlajsej izby ? Ako na to ?

Nasi psy vedia zakladne povely + zopar bonusovych trikov ako prevalanie na zemi, otocka na mieste a pod. :ach:

zas ja hovorim ze u psa treba pestovat 2 veci 1 vzdy som ja vodca svorky a nebudem ja stebov vijednavat absolutne v nicom a ak porušiš moje pravidla pride trest tak ako gravitacia jedno s pravidiel mojich psov je že nie vsetko čo spadne na zem si možu zobrat lebo mame aj deti tie ked nieco jedia vis jak to je dalsie pravidlo ktore su nauceny je ze otvorene dvere neznamenaju ze mozes ist a vsetko ostatne mimo zakladu sadni a lahni riesime systemom smies nesmies s mojich skusenosti 85% pripadov kedy pes pohrizne tak je len nervozita strach a to ze nevie co ma robit preto kazdemu radim nechci psa vycviceneho na kraviny chci psa pokojneho a vyrovnaneho to je vsetko co potrebuje taky pes ti nikdy pepohrizie dieta neurobi nic hrozne a je v tom uplne jedno ci mas chivavu alebo dobermana princip je uplne rovnaky len akurat maju odlisne potreby na pohyb sebarealizaciu ale kazdy pes potrebuje kludny submisivny pristup a podla mna kazdy jeden psickar by si mal precitat knihy cesara milana aj ked vetsina je v angline su super su funkcne ako ja sa drzim tohoto vzdy a funguje to na 100%
citroniq84
Junior

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa