Olizovanie "cudzieho" moču

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Olizovanie "cudzieho" moču

Poslaťod Cathie » Pon 17.03.2014 8:40

Jeanny - na toto len permanentne na voditko na nejaky cas a trenovat, trenovat, trenovat. Privolanie, ked nieco najde, okamzite previest pozornost na nieco ine.. To, ze to nejde oducit = to nie je ani pravda, ani argument, to je vyhovorka.
Poznam psy, ktore nemaju problem ani fungovat s haracujou fenou na prechadzke vdaka poslusnosti. Vsetko sa da, ked sa chce.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

stopovanie

Poslaťod LenkaM » Str 08.07.2015 19:46

Ahojte, nevedela som ako presne mám nazvať túto tému preto pre objasnenie : mám nemeckého ovčiaka a pri prechádzke stále potrebuje onuchavat ocikane miesta od iných psíkov (teda tipujem že to sú tie pachy) za ktorými je pri prechádzke schopný mi takmer doslova vytrhnúť ruku Z ramena aby ich mohol onuchavat, inak vie ísť pekne pri nohe bez problémov ak nenarazime na stĺp, strom, plot atď všetky známe miesta kde si psici značia svoje teritórium.. ďakujem za rady ako ho od toho nejak od lákať, resp využiť V náš prospech. Ďakujem
LenkaM
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa