Ako spriateliť psov?

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Ako spriateliť psov?

Poslaťod Claudine » Sob 25.07.2015 21:06

Ahoj!
Potrebujem poradit. 30.5. ma opustila moja krasna fenka Dorinka,mala 10 rokov a odisla velmi velmi nahle bez nijakeho predvidania...dostala v sne infarkt :( a ostal mi tu moj krasny a takisto milovany pes Vackor. Stratou kamosa ako keby nahle ostarel a nechce jest vobec granule bol taky malatny a bez nalady. Odporucali aby som k nemu doniesla fenku. Ja som vobec noveho psa nechcela ale pre dobro mojho psa som mu pred 2 dnami doniesla 8 tyzdnove stena, dievcatko Lilly. Mala je este velmi hrava a Vackor na nu neustale vrci a ked sa mala blizi tak vrci este viac a aj steka na nu. Lilly je trocha drza lebo mu vleze do domceka aj napriek tomu ze Vackor vrci a steka na nu. Ked som ich dnes po prvy krat zobrala spolu na prechadzku nebol ziaden problem. prvy vecer Vackor celu olizal ale odvtedy to nie je nejak najlepsi vztah medzi nimi. Ako ich mam skamaratit aby sa moj pes dostal z tej zlej nalady co mu sposobila strata Dorinky? Prosim poradte
Claudine
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa