pes neposlúcha

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: pes neposlúcha

Poslaťod Elis » Str 21.02.2018 11:55

kkralova9 píše:bohužiaľ keďže najbližšie miesto kde nie sú povyhadzovane odpadky je možno tri kilometre

kkralova9 píše:Keď niečo schyti a nechce to pustiť mám sa pozerať na to ako to celé zožerie ? :D


tak chodíš jen tam, kde něco muze sezrat nebo k tomu musíš jit 3 km?
jedina spolehliva rada -tam, kde muze něco sezrat ji nepoustej z dohledu. pak nebudes resit svoje pokousani.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: pes neposlúcha

Poslaťod Simon-NO » Pia 02.03.2018 23:46

Hmm, chcieť niečo psa odnaučiť a pritom ho to nechávať robiť? To neviem či je správna cesta... Má tvoj rešpekt? To sa mi nezdá, keď je schopný ti dohrýzť ruky, môj pes sa ruky ani len nedotkne a to tam môžem mať aj stejk a mávať s nim pred jeho nosom... 2 mesiace kopa prechádzok a stále nič? Veď to tvoje šteňa robí len zo zvyku... To je až také ťažké povedať povel na ignoráciu predmetu a odviesť jeho pozornosť? Pre boha veď máš hravé šteňa, pre ktoré si úplne nazaujímavá.. Iné by bolo keby si ho brala medzi ľudí raz za týždeň a inak by si sním chodila do lesa alebo tak nejak, vtedy sa to dá pochopiť, že je veľmi zaujatý, pojašený... Jediná cesta je získať jeho pozornosť stále keď po niečo pôjde, nemusíš brať jedlo vezmi si loptičku na šnúrke alebo také niečo... A prosímťa nemysli si, že pes rozmýšľa ako človek a už vôbec nechci od šteňaťa aby sa niečo odnaučil len tým, že mu budeš vravieť fuj...
Simon-NO
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa