zničená záhrada

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: zničená záhrada

Poslaťod Bad » Pon 20.07.2015 12:22

Můj chlap, když začne fantazírovat o bazénu, tak jednoznačně - musí být zapuštěný a s pořádnými schody, ať se tam psům dobře leze :heh:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: zničená záhrada

Poslaťod pigie » Pon 20.07.2015 12:23

Tak vidis u nas zase musi byt pozvolny breh :heh: Ziadne schody :haha: (U nas bude raz rampa aj do pivnice :haha: )
Naposledy upravil pigie dňa Pon 20.07.2015 12:24, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: zničená záhrada

Poslaťod Sunny » Pon 20.07.2015 12:24

Čo je odmena a trest nech si určuje pes, ale čo je bazén pre psa hold určujem ja, zas odtiaľ potiaľ :nwm: Tiež mám doma jeden pidi pre psy, v zemi, a jeden trochu menej pidi pre seba nad zemou a psy tam proste loziť nebudú, smola :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: zničená záhrada

Poslaťod pigie » Pon 20.07.2015 12:26

Tak tak. U nas su tiez psi v buzeraci. Proste sa nelozi kde chce, na anarchiu mame malo penazi a este mensi pozemok :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: zničená záhrada

Poslaťod Bad » Pon 20.07.2015 12:36

Offtopic: My nemáme na anarchii ani peníze, ani pozemek, na anarchii jsme si pořídili PSA! :aaa: :joint:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: zničená záhrada

Poslaťod Terezka301 » Ned 26.07.2015 18:08

Doma mám 7 mesačné šteňa a za ten krátky čas čo ho mám mi stihla zdemolovať celú záhradu. Na prechádzky chodí vždy ráno a večer, takže tým to asi nebude. Museli sme oplotiť zeleninovú záhradu, lebo nám vyhrabávala úrodu. Ale teraz nám trhá a demoluje kvety. Keď máme nejaký nový a ona naň dočiahne tak to rozcupuje na kúsočky. Snažíme sa jej za to vynadať, ale ona si vôbec neuvedomuje, že spravila niečo zlé. Úplne nás ignoruje. Takisto teraz nám začala brať veci a ničiť ich. Tričká, plavky, obrusy zo stola. Pes dnu nesmie ísť, takže býva na dvore. Rozbila nám už dva kvetináče. Neviem si s ňou rady. Nechcem ju biť (ani na to nereaguje, tak sa ani nesnažím). Potrebujem pomôcť ako jej povedať, že to sa jednoducho nesmie. Ďakujem za odpovede predom.
Terezka301
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: zničená záhrada

Poslaťod 8_PaNdY_8 » Uto 18.08.2015 17:48

Kedze nas psik stale zvykne nivocit zahradu tak stale hladam riesenie. Predstava ohradnika na zahrade ma naozaj odradza, ale na elektrickeobojky.sk som narazila na obojok Petrainer PET998BD tak som rozmyslala ze ho vyskusam. Mate s tym niekto skusenosti? Nie je to prisilne?
8_PaNdY_8
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: zničená záhrada

Poslaťod Bad » Uto 18.08.2015 19:26

Terezka301 píše:Doma mám 7 mesačné šteňa a za ten krátky čas čo ho mám mi stihla zdemolovať celú záhradu. Na prechádzky chodí vždy ráno a večer, takže tým to asi nebude................

Terezko,moje 7mi měsíční štěně HW chodilo na procházku : ráno + dopoledne + odpoledne (velká včetně výcviku, pokud si pamatuji, tak 2x týdně cvičák) + večer. Ty máš štěně BOC,což je plemeno pracovní a poněkud akčnější než HW......Tak co myslíš, stačí mu procházka ráno a večer? Jakou máte náplň těch procházek?

Terezka301 píše:Snažíme sa jej za to vynadať, ale ona si vôbec neuvedomuje, že spravila niečo zlé.

Samozřejmě, že si to neuvědomuje,proč by měla? Naučila jsi ji,co má dělat, aby to bylo dobře? Cvičíš ji nějak?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: zničená záhrada

Poslaťod guruguru » Str 19.08.2015 19:38

naša ročná fenka Cindy si dlho nevedela zvyknúť na nové prostredie potom ako sme ju vzali s útulku, neustále štekala, ničila pri vypustení všetko, čo jej prišlo do rany, či už záhradu, alebo aj doma ak sa náhodou dostala dnu. snažili sme sa, či už prechádzkami, cvičákom a podobne, ale už sme si nevedeli rady.no na odporúčanie kamaráta sme vyskúšali elektrický obojok Aetertek a zatiaľ je to fajn. Dlho sme sa tomu bránili, ale nie je to až taká hrôza ako sme čakali...
guruguru
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: zničená záhrada

Poslaťod KukuricaAles » Štv 20.08.2015 9:24

No ja nie som zástanca týchto výcvikových hračiek, ale susedov pes bol tak neznesiteľný, že som mu takýto obojok sám odporúčal...Ničil plot, neustále štekal, len čo sme vyšli na dvor, stále skákal a rozrýval všetko dookola...Ono to trocha trvalo, kým sa dal do poriadku, ale konečne dokážeme spolunažívať...Viem, že cena dosť odrádza, ale zúfalé veci nútia robiť zúfalé činy...
KukuricaAles
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: zničená záhrada

Poslaťod Sunny » Štv 20.08.2015 15:38

Offtopic: Sranda koľko nových užívateľov má super skúsenosti s obojkami z rovnakej stránky a práve teraz sem zablúdili, aká to náhoda :ach: :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: zničená záhrada

Poslaťod 8_PaNdY_8 » Štv 03.09.2015 21:18

Ďakujem za odporučenie, vyskúšali sme ten ohradník PetSafe PIF-300-21 zo stránky www.elektricke-obojky.sk a splnil svoj účel :)
8_PaNdY_8
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: zničená záhrada

Poslaťod jakut » Štv 03.09.2015 23:09

fakt nikto nezrusi túto reklamu ? Majitelke to nevadí ? V minulosti by to bolo premazané už dávno.

Odoslané z SM-P900 pomocou Tapatalku
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: zničená záhrada

Poslaťod pigie » Pia 04.09.2015 6:19

Nikomu tu uz nic nevadi. Bud si zvyknes alebo odides :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: zničená záhrada

Poslaťod aNeMiC » Sob 12.09.2015 22:14

jj, ako píše pigie... :heh: aj tak by teraz bolo potrebné vyriešiť iné veci, než nejaké príspevky s reklamami :lol:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa