Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod Margita » Uto 02.08.2016 7:28

ja som parkrat susedinho psa odkopla,aj sme sa trosku pochytili kvoli nej,
maju boc,suku,vraj s inymi psmai je v pohode,ale akonahle vidi mojich tak hned do nich skoci,parkrat aj do Derika ,a oni vencia stylom,ze vypustia psa a ten letiiii,ale uz dlho sa nic nestalo,lebo ako nas vidia,tak hned si psy beru prec...a bavime sa stale,aj sa stale zdravime, :lol: a ked sa stretneme oni -matka s dcerou 14rocnou tak ich mlada vyhladkava
ak by sa mali kvoli tomu zdut anebavit sa so mnou,dobre tak,evidentne za to nestoja...a nevidim dovod preco by s aludia nemali spolu bavit len preto ,ze sa im psy nepohodnu

na tamtych som uz mala fakt nervy,lebo takychto utokov uz bolo hadam aj zo desat,a furt po Derikovi,esteze mal vtedy kopu srsti,to len jeho chlpy lietali,aj v brane po nas vyskocila,ze otvorili dvere z bytu a my sme boli akurat dole,tak sup rpvno do Dera,ked sme ju vonku stretli a sa priblizila tak uz som kopala po nej,to zabralo na ten krat,ale musela som ju trafit :heh: uz je nastastie klud
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 02.08.2016 8:57

No uvidíme, ale som rozhodnutá to riešiť už aj cez pokazené vzťahy. Viem, čím si Blacky musel prejsť, kým sa dal ako-tak dohromady a nechcem to späť. Len fakt je to prezentované tak, ako som písala. :ua: Len hocijako to budem riešiť - už sa do toho zapojí aj môj pes, čo nechcem. A môjho zase nechcem zbytočne riešiť kvôli nejakému nevychovanému psisku. :ua: Top názor, čo som počula, že nech si to vyriešia sami. No way.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod wer » Uto 02.08.2016 8:59

ked ho zo pat krat pripnes a dovlecies nasrato k nim, tak hadam sa dovtipia.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 02.08.2016 9:00

Len keď mám v paprči svojho na vodítku (les), jednoducho to nedám tak, aby boli počas aktu v pohode. Ešte môžem svojho podať niekomu, kto bude po ruke, to by šlo.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod wer » Uto 02.08.2016 9:04

jaaj, ja ze svojho mas navolno. tak fakt jedine, ked mas niekoho pri sebe, nech ho vopred odchytia. moja mama sa uz naucila nasadzovat svoj zivot v ustrety cudzim psom. :ha:
alebo rada od bad - ponukni mu piskoty :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 02.08.2016 9:12

Tých piškót by som musela mať minimálne 5 kg. A ešte aj pre môjho, takže viac. Bad? :lol:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Venčenie - cudzie psy bez kontroly: ako ich riešiť?

Poslaťod kellee » Uto 02.08.2016 10:40

to je asi nejaky fenomen toto, mne susedovie pes naskocil na Alexa, ktory sa s im normalne cmuchal, alex sa ohnal lebo to nezasa, ten ho zacal mlatit, ale neznasanliveho psa mam ja, lebo ich Atos sa so vsetkymi znesie. tak ale cez plot sa aj alex s kazdym znesie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa