Motivácia

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Uto 17.05.2016 17:05

kellee píše:
pigie píše:Offtopic: kellee - ty si kup chocholaca, myslim, ze si na neho dostatocne pripravena :haha:


mne je z toho do placu. Ako to ty zvladas? on sa mi tak cca pol roka do zadu zacal hrozne menit

Offtopic: Ja to nezvladam. Je to labut. Ja som rada, ze za tou loptou vobec bezi, ved to nevedelo nic, ked doslo a loptu ani vziat do huby nechcel a behat za nou tiez nie. Takze ja si len hlavu trieskam :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Uto 17.05.2016 17:47

wer píše:A pretahuje sa s tebou? Loptu na snurku a kradnut. Mozno na cas ani nehadzat takto, len sa s nim hrat, "bojovat" o nu



hej pretahuje, to on rad. Ja som musela nieco urobit, ked zrazu takto prestal :nwm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod elfinka » Uto 17.05.2016 17:58

To mohlo byt hocico, padla lopta do hovna, postipal ho pri dvihani mravec, blabla... najskor pricinu uz ani nezistis, holt naucit nosit znova, urcite si rychlo spomenie aka to bola sranda :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Uto 17.05.2016 18:31

to dufam :ua:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod elfinka » Pia 20.05.2016 7:59

Som si na teba spomenula keď mi dnes ráno pes začal nedvíhať loptu.
Keď nepomohlo mu tú loptu vždy ukázať aby dvihol a odmeniť za to, že mi ju dá, tak som si začala hádzať loptu sama sebe, bežala som za ňou a strašne sa mu vysmiala že nestihol a mám ju ja. Pomohlo :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Pia 20.05.2016 9:03

:lol: si mala dobru zabavku, musim skusit :lol: zatial mimo dom lepsie, pred domov nula bodov, rozmyslam ci mu nevadi beton :nwm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod wer » Pia 20.05.2016 9:05

ty mu hadzes na betone??? :oo:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Motivácia

Poslaťod hriva » Pia 20.05.2016 15:06

Asi su slabo namotivovani, mojim ci padne do hovna, ci si pri chytaní vytrhnu pazur, aj tak pôjdu po lopte zas a znova :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Pia 20.05.2016 20:14

wer píše:ty mu hadzes na betone??? :oo:


nie ze hadzem, ale cvicime na betone, lebo tu je to jedina rovina, ale hadzem na travu oproti domu. len tam sa mi cvicit neda, lebo je to tam hrbolate a sa zlamem pri tom

som mu dnes hodila do potoka, plytkeho, no 15 minut mu trvalo, kym tu loptu vytiahol hucal po nej ako cvok kym mu doplo ze ju ma vziat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod elfinka » Pia 20.05.2016 21:21

To ja som zmierena s tym ze do vody mu nikdy nehodim nic ine ako papek/sisku, lebo po loptu by som si tak kazdy treti hod musela plavat sama :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Sob 21.05.2016 3:06

Podobne, ani ja uz nespravim tu chybu. 2 utopene lopticky mi stacili a pre tie jeho som ani Huga nemohla poslat, lebo tie by po ceste na breh prehltol :heh: Som zistila, ze to su 2 veci, s ktorymi mam problem sa u psa zmierit - stekanie a ten spolah, ze tu loptu vyhrabe aj spod zeme, aby ju priniesol :heh: To, ze si ju nebude nosit v papuli pocas vencenia, to som zistila, ze mozem ozeliet :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Sob 21.05.2016 7:02

no u Alexka bola istota doteraz ze tu loptu dovlecie z kde kade, ked sme ju minuly rok v zime stratili, 20 minut ju hladal v snehu kym ju nasiel v akejsi diere, teraz pochybujem ze by nasiel :ua:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod Elis » Pon 23.05.2016 10:37

kellee píše:no u Alexka bola istota doteraz ze tu loptu dovlecie z kde kade, ked sme ju minuly rok v zime stratili, 20 minut ju hladal v snehu kym ju nasiel v akejsi diere, teraz pochybujem ze by nasiel :ua:


tak nekdy se ta top motivace meni v prubehu života psa :yes:
nejen ze micek, ale i způsob odmenovani.
z hazeni na tahani apod.

jsem se chválila, ze Kachne ma poustecku od mala - tak uz nemá. poustela jen protože pesek nebyl top. ted uz je :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Pon 23.05.2016 10:43

zda sa ze u nas su momentalne top pamlsky, co peciem.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod Lindchen » Pon 23.05.2016 10:45

U nás hračkové a pamlskové obdobia. Keď jedno prestane zaujímať, viem, že je tu zmena :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Základná výchova a výcvik psa