Motivácia

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Uto 19.01.2016 11:58

Lindchen píše:Že, keď môže niekto cvičiť agi na potkana (živého :ach: )

Ehm, by ma zaujimalo, ako vypada potom odmenenie?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod elfinka » Uto 19.01.2016 11:59

Potkan :haha: Ja som si chcela dat pod pazuchu civavu nech konecne ma preco robit spravne tu chodzu :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Motivácia

Poslaťod Lindchen » Uto 19.01.2016 12:05

To mi trénerka kedysi hovorila, že tam mali takého niekoho. Zatrhli mu to, bo čo sa dá behať na potkana? :pac: Chudák malý. Dosť ľudí behá aj na PET fľaše trebárs, už som aj na dudel videla na nete... :heh:

Odmena bola počuchanie a pomuchlovanie :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Motivácia

Poslaťod kellee » Uto 19.01.2016 12:07

Alexko miluje pet flase ked vidi flasu, oci cierne :lol: asi budeme na to cvicit
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Motivácia

Poslaťod Barbor » Uto 19.01.2016 12:10

joooj budte radi ze ich to vie hecnut, nech to je cokolvek, mne keby pes šalel za ponožkou tak na ňu kludne cvicim :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Uto 19.01.2016 12:20

Ze? Aj ja by som kludne chodila aj s nakovou :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod Aris » Uto 19.01.2016 12:24

Ja som cvičila už aj na trávu a zajačie granule :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Motivácia

Poslaťod Elis » Uto 19.01.2016 12:38

moschino píše: že zvýšiť drive na pamlsok: nemôže byť drive nižší na pamlsok preto, že väčšinou každý (ja tiež) dávam pamlsok staticky, po dobehnutí zastavím a dám mu ho, kým hračku dávam v rýchlosti, behu, ťaháme sa o ňu, vyžaduje si aktivitu od psa, aby tú odmenu dostal.


:yes: :yes: :joint:

však jsem psala ze i zradlo umi litat, kdyz je třeba a dostane se k nemu pes az za aktivitu :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6398
Bydlisko: Praha

Re: Motivácia

Poslaťod moschino » Uto 19.01.2016 13:43

vďaka elis, skúsim aj takto :dancing:

no, ponožka vonku na cvičáku nefungovala, ona má čaro len doma neviem prečo :nwm: asi smrdká menej ako všetko ostatné vonku okolo :nwm: ale doma, je úplne úchyl na nohy, najväčší relax je škrabkanie na krku palcom na nohe :ha:
a odmeňovanie potkanom / myšou, však prey model :ha: :angel: ale počula som aj o psovi, ktorý behal na zmrznuté konské :kak: :joint:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Motivácia

Poslaťod janajka » Uto 19.01.2016 14:01

ale pozor na tie pamlsky na zemi, pes sa potom zanuchava. Na agility je zanuchany pes big problem.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Motivácia

Poslaťod Barbor » Uto 19.01.2016 14:04

:oo: :oo: :oo: hmmm skúsim s ňou cvičiť na mačacie :kak: ????????? :oo: :aaa:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Motivácia

Poslaťod moschino » Uto 19.01.2016 14:07

nikdy nedávam pamlsky na zem, ani pri tréningu doma. Presne z tohto dôvodu. Nech vie, že na zemi nič na jedenie nenájde, nemusí hľdaťa a čuchať, pamlsok príde vždy odo mňa. Len som ho vždy dávala v statickej polohe, teraz chcem v dynamickej. Buď dummy alebo čo. Alebo hračky, kým bude chcieť
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Motivácia

Poslaťod Elis » Uto 19.01.2016 14:09

janajka píše:ale pozor na tie pamlsky na zemi, pes sa potom zanuchava. Na agility je zanuchany pes big problem.


tohle je u me hazeni jídlem :-)
https://youtu.be/-14mhxlOiTs
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6398
Bydlisko: Praha

Re: Motivácia

Poslaťod Barbor » Uto 19.01.2016 14:17

ja tiež hádžem pamlsok, ale to len tak na roztýlenie, niečo nečakané iné ako má naučené a nie stále samozrejme, nezačucháva sa kvoli tomu. Vadí mi len ked jej hodím pamlsok - je naučená chytať a občas to nevyjde, vtedy ho hladá. Avšak ked jej ho odhodím naschvál, tak ho vidí, nemusí ho hladať.
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Motivácia

Poslaťod moschino » Uto 19.01.2016 14:22

také hádzanie, že chytí rovno do papule, tak to áno, ale len doma, keď učím niečo na diaľku (panáčik pár m odo mňa), vtedy hodím, Frapec vie veľmi dobre lapať vo vzduchu :lol: do trávy nehádžem
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Základná výchova a výcvik psa