Povel štekaj, učenie štekania

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod hruska » Štv 12.07.2012 21:17

Cathie, moja ani z balkonu nesteka :ach: Ziape jedine na "podozrivych" ludi vonku, pri dverach, co pochopitelne nechcem podporovat. Uz sa asi trikrat stalo, ze stekla zo vzrusenia pri aporte, jeden stek mam aj na videu s Kazanom, co sa s nim "hra", ale inak nic. Na nu aj ked ziape pes, ona nesteka. A vlastne ani uvrcana nie je, tzv. tichy zabijak je to :lol: Uz som zmierena (ok, nie som), ze mam nestekavca.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod QuintipaNO » Štv 12.07.2012 21:55

hruska píše:Uz sa asi trikrat stalo, ze stekla zo vzrusenia pri aporte,

A kde je problém teda.
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod hruska » Štv 12.07.2012 22:03

no problem je ten, ze za dva roky stekla iba trikrat, vzdy iba raz a dost. A mozno to ani nebolo zo vzrusenia, ale preto, ze sa jej pod nohy plietol iny pes :ha: Ona proste nie je stekavy pes, co mi vo vacsine pripadov vyhovuje, na druhej strane ma stve, ze ju to neviem naucit. Ale nevzdavam sa :smile:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod CraObs » Štv 12.07.2012 22:04

ja som na ňu dovtedy opakoval štekaj až štekla = pamlsok, druhé kolo, tretie kolo a na štvrté už chápala :heh:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod hruska » Štv 12.07.2012 22:06

craobs, kolkokrat som to uz skusala :aaa: Laha, sada, packuje, hra mrtvu, skace, blbo kuka, zasa laha... Aj som si k sebe vzala stekajucich psov, dala povel, ziapli, dostali mlsku a ona nic, kukala jak puk :joint:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod QuintipaNO » Štv 12.07.2012 22:07

jasne, u niekoho hneď u iného to chce len čas a pravidelne skúšať cvičiť nie raz za dva týždne :no:
Q vydala svoj prvý hlások v 7 mesiacoch čo sme si už všetci mysleli že je nemá
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod Cathie » Pia 13.07.2012 7:23

Story bola tiez dost nemy pes, vrieskala iba po ludoch a predmetoch v noci, ktorych sa zlakla.. :lol: A potom obcas z balkona. Ale trochu ju to rozkecalo, ked sa naucila vydavat plno strelenych zvukov :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod Respo » Pia 13.07.2012 8:14

Ja som to mal vcelku ľahké, keďže mám dosť uštekaného psa.. včera som to skúsil a hneď to pochopil.. takže teraz na povel štekať zväčša štekne.. len dosť ma nasralo že teraz neustále po mne šteká keď niečo chce... :pac:
Obrázok
Respo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 179
Bydlisko: Púchov

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod QuintipaNO » Pia 13.07.2012 10:33

Offtopic: :heh: jaký ušiačisko je s neho :heh:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod Shimmeron » Pia 13.07.2012 15:21

no ja tiez skusam ze ked Kira steka tak do nej hucim nech steka a dam pamlsok, potom nechce prestat, tak ju chvilu neham a dam druhy pamlsok ked prestane, teda ked jej jemne chytim papulku nech prestane a hned bum pamlsok :jop:
Shimmeron
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 399
Bydlisko: Bratislava - Rača

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod angela0071 » Pia 20.07.2012 14:24

ja sa pokusam o to aby stekala nasa herecka uz od stenata a stale nechce stekat na povel.....uz som skusala aj to ze som ju priviazala a povedala som jej "stekaj" a ona len namna pozerala, ze co od nej chcem....alebo si lahla a serinkala namna, potom mi povedal ktosi ze to sa da naucit tak ze nejaku macku zavrem do klietky, a psovi poviem "hlas" a ked zacne stekat, tak ju odmenim...tak som to tak spravila, sice inak nasla som nejaku cicu na strome, labroska zacala stekat, som ju pochvalila dala odmenu, stale som jej vravela "dobra, hlas" a dospela som akurat ktomu ze steka len ked vidi niekoho za plotom, na povel ani za svet....(a napadla ma aj taka vec, ze nasho kocura zavrem do klietky, a nech psa nech steka na neho)ale zatial som to neskusala, a ani neviem ci je to dobri napad, nechcem aby mačiak ohluchol
angela0071
Šteniatko
 
Príspevky: 62

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod wer » Pia 20.07.2012 14:29

to mas super rady od polovnikov, co..? :ach:
urcite by som to nerobila na macky.. hecovat ju na macky. :pac:
neverim, ze labros sa neda rozstekat na ine - ci uz zradlo, alebo hracku. len to asi zle spajas.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod QuintipaNO » Pia 20.07.2012 14:42

to preto lebo pol. robia také skúšky na mačku v klietke ju musí vyštekať či čo, vieš :no:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod wer » Pia 20.07.2012 15:08

viem, preto to pisem, vsak..? aj povel je polovnicky vyraz :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Povel štekaj, učenie štekania

Poslaťod QuintipaNO » Pia 20.07.2012 15:14

čo však... ? :lol:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

PredchádzajúciĎalší

Späť na Základná výchova a výcvik psa