Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Priveľký kamos a Búda

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Priveľký kamos a Búda

Poslaťod padfoot » Str 30.01.2019 15:45

Ahojte, mam na vas dva dotazy ;) Mame tri tyzdne peska z utulku, 7-8rockov ma. Je to vacsi 37kg krizencek. Tym, ze je z utulku, je velmi zvyknuty na spoločnosť zvierat, my doma mame raz dva krat týždenne fenku, ktora ma len rok a pol a je to este take stenko stale, este sa stale oťukávaju ale uz sa aj pekne hraju, lebo ona doteraz bola stale jedináčik a nebola zvyknuta na druhych psikov (hoci s nimi bola denno denne v kontakte). Nas psik ale na prechádzkach straaasne taha za každým psom, uz sme ho párkrát museli doslova odtiahnuť, ked to uz bolo moc vyhrotené. Tym,ze ma viac kíl, nam to teda znemožňuje samostatne vencenie a musime ho vzdy vencit dve/dvaja. Mate nejaku radu, ako tuto jeho radost z druhych psov trosku zmierniť? My sme velmi vďační za to, ze je s každým kamarat, ale zase nie kazdy majitel si praje, aby jeho 9kg psik ocuchaval ten nas, hoci hovorime, ze je mierumilovný.

Druha otazka, ma velmi dobre zateplenu peknu budku, ale on aj tak stale spinka na jej streche. Mal taky zvyk aj v utulku, baby si mysleli, ze mu je budka mala, tak sme mu spravili vacsiu a on si aj v mínusoch aj tak stale lezi na nej. Ma ju pod lexanom, takze nanho nema ako prsat, ani snezit, ale predsalen by som chcela, aby tam spinkal v teplucku. Do budky inak sam vlezie, uz sme mu vsetko odtial vytiahli ci tam nema myšky, alebo navlhnutu deku, ale vsetko mal OK.

Dakujeeem za rady!
padfoot
Okoloidúci

Barfer.sk

Späť na Základná výchova a výcvik psa