Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Povel "ku mne!"

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Povel "ku mne!"

Poslaťod Aris » Pon 01.10.2018 16:00

Ďakujem, snažila som sa to vždy odmeniť viac, aj sa s ňou potom pohrať. Takže budem v tom pokračovať. :smile: Veľmi som zvedavá či jej to vydrží
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Slausa » Uto 02.10.2018 22:16

Chcem sa spýtať skúsenejších:
Čo by ste robili/ako by ste sa zachovali v prípade, je by váš na voľno pustený mladý pes prišiel za okoloiducimi ľuďmi, bez nejakého extra zámeru, len zo zvedavosti obzrieť a na zavolanie sa vrátil ku vám? Čo by ste mu dali/urobili/...?
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 03.10.2018 4:53

Asi nechapem otazke. :ha: Keby som mu uz dovolila ist za niekym, tak ved nic, ved keby prisiel na zavolanie, tak normal odmenit.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 03.10.2018 5:04

No, ak si predtym na neho nebacala, ze tam ist nema, tak by som normalne odmenila. A ked by si bacala, tak ja v tom pripade neprivolavam, ale idem pre neho. Ale keby mi bolo jedno, ze odbehol, tak normalne precvicim privolanie a odmenim.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 03.10.2018 5:54

Nejde o môjho. Ale včera som bola svedkom situácie, keď ku mne pribehol pes, len tak, a majiteľka ho, keď sa vrátil vytrepala za krk ako handru a pichla mu hlavu do zeme :nwm:
Ja by som asi tiež odmenila, že sa vrátil, takže mi to prišlo viac ako divné
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 03.10.2018 5:56

Jaaaj, tak takych sme uz videli... :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 03.10.2018 6:10

Ja som tak raz bojovala s jednym panom, aj som mu vysvetlovala, ten pes uz nechcel chodit k nemu, lebo sa bal, chodil radsej za jeho zenou, ktora ho len odchytila, ale potom si ho prevzal on a este aj tak zrachal... Inak zvlastne je, ze tieto psiky vidim len ako stenata alebo mlade. Potom uz nie :ua: Sice, ja teraz nevidim nikoho okrem tych na ulici, ale proste ani na tej ulici ich nevidno. (Som sa tesila ako budem vidat 2 stenata boxerov... som ich videla len ako stenata malinke, potom uz nikdy viac)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 03.10.2018 8:14

Offtopic: tak napríklad nás tiež videli niektorí len kým bol Fido šteňa a potom už nie - časom som si našla obľúbené trasy a niekam už proste nechodím. Alebo aj niektoré časy, poobede som so šteňaťom chodievala na dlhšie prechádzky, na výbehy a tak a teraz už chodím len ráno.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 03.10.2018 11:04

Offtopic: Jasne, aj to je mozne. Ale ja pri istych ludoch to skor vidim na zavretie v zahrade. A nie jedneho som tak na zahrade objavila a nemyslim, ze uz s nimi chodia von. Niektorym stacia 1-2 take hanby z hodinoveho nahanania, aby si povedali, ze mu staci zahrada. Nebudu riesit.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa