Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Výcvik čistotnosti, hygienické návyky

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Výcvik čistotnosti, hygienické návyky

Poslaťod elfinka » Ned 10.09.2017 19:31

Uz to bude mat dost naucene, takze ako prve treba jej nedat sancu to doma spravit. Nejaky cas by som jej nedovolila byt v inej miestnosti nez ste vy - kludne behat po byte s "pupocnou snurou", voditkom ktore bude mat ona na sebe a niekto stale v ruke.
Obcas sa to zvykne riesit aj odkladanim do klietky kym nemate cas na nu davat pozor.

No a bud sa vam ju podari prichytit - vtedy normalne jak stena bez reci zobrat von. Alebo to aspon nebude mat sancu robit kym bude stale pri vas pod kontrolou, a je sanca ze sa medzitym nauci ze to treba vonku.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Vychova Buldoga

Poslaťod Misha007 » Str 08.11.2017 11:26

Poradte mi ako mam naucit svojho rocneho buldoga aby doma nespinil hlavne na gauc,ked ideme do roboty ho rnao venencime ale on jakeby to urobi naschval a sa vysika aj vysra na gauc ked nie sme s nim,nepomahaju ani spreje ani plienky aby tam vykonaval svoju potrebuju,kricme na neho vie ze spravil neco zle ale vobec nepomaha poradte som zufala
Misha007
Okoloidúci

Poslaťod wer » Str 08.11.2017 12:39

zabranit mu chodit na gauc.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 08.11.2017 12:50

Ho nauč Na klietku a keď budeš preč ho tam Zavri
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa