Dogfrisbee taniere - objednávky

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Basha » Sob 31.10.2009 18:00

Elienka ja osobne na tvojom mieste by som brala tie Hero :smile: ako pises uz ju to bavi a je tam naozaj len par korun rozdiel v cene...nemusis skusat najlacnejsi uplne, ked vies ze to pekne chyta :smile:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 31.10.2009 18:56

elienka píše:A ešte ma nezáväzne zaujímali preferencie farieb. Majú modré, nebíčkovomodré, zelené, limetkové, ružové, fialové, červené, biele, žlté, mramorované, pomarančové.
Uvažujem že objednám modré, nebíčkovomodré,žlté, limetkové, červené, pomarančové.

no ja zelenú neodporúčam, kvôli tomu, že aj tráva je zelená :lol: . Nebíčkovo modré budú podľa mňa splívať s nebom v lete :nwm: . Biele tiež. Mramorové asi tak isto.
Čo ja som počula psi najviac vnímajú odtiene fialovej :nwm: , ale to sú len dohady, tak ako kedysi psi videli čiernobielo :nwm: . Tak kto vie, čo je na tom pravdy, treba vyskúšať.
Ale ak by som si mala vybrať vyskúšala by som z každého a podľa toho, ktoré pes najradšej chytá. Lenže to sa tiež ťažko...a navyše je to moc drahá záležitosť, aby sa s tým dalo experimentovať :ua: .
Ale skôr by som brala limetku, pomaranč, fialovú, červenú, žltú, rúžovú :lol: , ale neriaď sa podľa mňa, pretože neviem, či budem brať, a ak hej, určite si z niečoho vyberiem :ha: :no: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Sob 31.10.2009 20:59

Tak a teraz som z toho úplný pako :pac: Rozhodla som sa pre Hero xtra235 - 6 ks, ale úprimne :hi: mne by teda bolo lepšie objednať cez Bashu (keď už sa ozvala :no: ) keďže som z BA. Lenže, potom o to menej bude cez Elienku a keď sa nenazberá do 100 ks, tak sa nebudú dať objednať. Tak sa dohodnite a uvidíme :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Sob 31.10.2009 21:00

No ako janas, mne sa viac oplati cez Basu, donese mi to az pod nos..
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Basha » Sob 31.10.2009 21:02

Ako v poho, ako som uz napisala objednam vam to ak chcete....len ze aby mi nepisalo potom moc ludi, povedzme kazdy mesiac ze chcu daco objednat a poslat neviem kam :lol: takato vacsia objednavka nie je problem tak cca 2x do roka povezdme, len ze nechcem byt rozposieladlo :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Sob 31.10.2009 21:28

CHňápeme :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod windy » Sob 31.10.2009 22:11

Pridam aj ja svoju skusenost s objednavanim diskov - pred cca troma rokmi som objednavala disky z Ameriky zo Skyhoundz - http://skyhoundz.com/store.html a cena jedneho disku Competition standard ma vysla na nejakych 94 sk (pri odbere 14 kusov, aj s postovnym). Akurat jediny problem bol v tom, ze mi disky prisli asi az po dvoch mesiacoch, ale kedze som ich objednavala cez zimu, tak prisli akurat na jar. Vyslo ma to ovela lacnejsie, ako z CR a navyse v tej dobe v CR tieto disky nemali na predaj. Z tejto stranky je mozne objednat aj DVDcka a rozne ine blbinky, takze davam do pozornosti aj tuto alternativu. :ahoj:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod janas » Sob 31.10.2009 23:15

Táááák a teraz už absolútne neviem :haha: :pac: Baby vravte :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elienka » Ned 01.11.2009 9:23

Ja som sa rozhodla, že objednám tie disky bez ohľadu či niekto bude chcieť alebo nie, takže nie je treba aby sa nazberalo tých 100. Samozrejme až prídu, tak budem dúfať, že bude záujem a rozpredajú sa, pretože by mali vyjsť troška menej ako v čechách (ak zoberiem v úvahu kurz eura a Kč).
Takže môžete byť všetci kľudný, ja tie vaše požiadavky a predbežný záujem vôbec neberiem ako záväzné. Tiež tie disky vyjdú viac ako som čakala, ale stále by to malo byť menej ako v Čechách.
Tú stránku skyhoundz teda vlastne hyperflite (je to to isté) som už pozerala, dávno som im písala, nech mi stanovia cenu poštovného a oni sa ani neunúvali mi odpísať, takže ak sú rovnako rýchly v objednávkach, nečudujem sa, že to trvalo 2 mesiace.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod dana033 » Ned 01.11.2009 11:25

No čo sa týka mňa, zoberiem asi od elienky, keďže to vychádza lacnejšie. Zoberiem pár kusov, možno 5 ? Uvidím a ak budú neskôr peniaze a chuť psa ďalej spolupracovať potom ak ešte bude, možno zas zoberem. Čo sa týka farieb, najviac by sa mi páčili modré a zelené, ale s tým som sa už dávno rozlúčila, kvoli vyditeľnosti. Ale zeberiem možno žlté, fialové, pomarančové? Na farbe mi až tak nezáleží, len aby som ich nemusela hľadať keď budú splývať s okolím :lol: a určite nie ružové
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Ned 01.11.2009 11:57

Tak ja berem tiež od elien, na 100%
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod elienka » Ned 01.11.2009 12:54

Inak mojej Zare je jedno akej farby je tanier, mali sme červené, modré, zelené, teraz taký bledomodrý, chytá všetky super, na farbe jej nezáleží. Zelené sú však ťažko vidieť v tráve. Ale limetková farba by sa mi páčila. Vidím že objednám aj nejaké fialové, pár ružových, o týchto farbách som predtým ani neuvažovala.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Ned 01.11.2009 13:29

Ja vezmem aj také lúzerské farby, čo nikto nechce :lol: ..hlavne, že nejaké budú :smile:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikolletttka » Ned 01.11.2009 14:22

asi steniatkovske neobjednas co? :ua: mne sa velke neoplatia. holt udel malych psov :ua:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod dana033 » Ned 01.11.2009 14:49

nikolletttka píše:asi steniatkovske neobjednas co? :ua: mne sa velke neoplatia. holt udel malych psov :ua:

O stranu dozadu:
Uvažujem, že objednám väčšinú hero xtra, niečo málo air lebo rozdiel v cene xtra a air nie je tak veľký keď sa tam priráta to poštovné a tak. Zopár puppy.

Tak myslím že s tým problém nebude, prípadne sa treba dohodnúť a myslím že nebude problém kúpiť aj pre vás. :yes:
...A treba čítať poriadne :joint: :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee