Dogfrisbee taniere - objednávky

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Str 18.05.2011 17:35

maxim - zv: to som videla, ale cenovo sú také ako JAW a ten si radšej kúpim.. :yes:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Pon 30.05.2011 9:31

škoda že sa Jawz robia iba 17cm a potom až 22cm a nič medzi tým :ua:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Pon 30.05.2011 15:49

Tak napr. medzi Atomom a Jawz puppy je uplne zanedbatelny rozdiel.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Pon 30.05.2011 19:39

Tak ja musím kúpiť niečo odolnejšie..možno aj Hero Superma? alebo niečo také.. je..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Štv 02.06.2011 13:31

Bellss: noo Hero má odlnú radu nazvanú Super Hero, ale vyrovnajú sa cenovo diskom Jawz od Hyperflite (kvalitou neviem)
Katkariinka: Ja viem, je to rozdiel iba 1,5 cm ale aj tak mi to príde už dosť malé, pevne som sa rozhodol :lol: a objednal 5 kúskov Sonic Xtra, z tých sa mi bude lepšie naväzovať na Jawz ak odolnosť nebude stačiť, nechcem zmenšovať rozmer, keď možno raz zablúdim na nejakú sútaž a hodím psovi sútažný štandard aby na to nehľadel ako na poklop od kanálu :lol: ozaj váhovo sú na tom ako Jawz Pup a Hero Atom, cítiť to v ruke či ani nie?
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Štv 02.06.2011 13:53

Nejaky rozdiel som tam necitila. Ten rozdiel je len 1cm a na pohlad aj uchop je ozaj minimalny.
Sonic su super, na tych sme zacinali, mame 3. Su na nich odtlacky od zubov, ale ziadna diera. Casom sa ale zdeformovali. (sice neviem, ktore mam, su Sonic a Sonic Extra, nie som ista, ktore mame my)
Ale tam je ten velkostny rozdiel uz markantny. :lol:

Co sa tyka sutazi, na niektorych mozes ist si psom s lubovolnym tanierom. :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Pia 03.06.2011 13:13

Katkariinka píše:Co sa tyka sutazi, na niektorych mozes ist si psom s lubovolnym tanierom.

tak to je fajn, lebo predpokladám že ostanem niekde pri tej veľkosti akú majú Sonic, dneska mi majú prísť Sonic Xtra tak som zvedavý :lol:
Atomy som už mal v tákom vybrúsenom a vypálenom stave že som ich nosieval aj na cviko poslušnosti (lebo sme boli trošku premotivovaní a skákali sme do iných psov keď si prišli očuchať to okrúhle čudo) aby sa pohrali s nimy aj iné psy aj tak už neboli vhodné na učenie a jeden disk roztrhli ako papier :lol:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sonča & Baffy » Sob 27.08.2011 19:39

Náhodou sa nechystá veľká objednávka diskov? Lebo by sa nám zišli....
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Bellss » Sob 27.08.2011 20:27

justmesoncu píše:Náhodou sa nechystá veľká objednávka diskov? Lebo by sa nám zišli....


Tieš si ymslím, že yb to bol dobrý nápad, len tam sa dajú objednať aj napr mäkké disky, odolné disky, ale dokopy budú mať 100ks? Nie že odolných dikskov 100 :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Dženisky » Pon 31.10.2011 17:07

Ja by som tiež zobrala pár diskov, lebo doteraz sme mali tie z Kiku, ale po pár tréningoch a ostrých zuboch viac robili škody na psej papuli ako úžitku. No a teraz sme kúpili tie z Tesca, ktoré sa mi zdajú byť celkom dobré. No nejaké kvalitnejšie by sa mi zišli.
Dženisky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Prešov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Mage » Pon 31.10.2011 19:01

velku objednavku co viem sa chysta na jar tak okolo marca. ak dovtedy vydrzite vsetci skuste porozmyslat kolko kusov a akych druhov by ste chceli. aby sa to vedelo dat ako tak dokopy
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod jokejana » Štv 03.11.2011 20:06

Ahojte, mne este stale doma strasia nepouzite Hero Disky ak by niekto mal zaujem o niektory napiste mi SS :no: uz sa ich fakt chcem zbavit, diki :jop:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Juli.Bady.Airi » Pia 25.11.2011 21:53

Ahoj ja by som potrebovala taniere aké mmáš a po kolko ? :no: ak by teda ešte boli .. som tiež zo žiliny takže by sme sa mohli aj stretnuť niekde :lol: :jop:
Juli.Bady.Airi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: žilina


Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lindchen » Pon 12.12.2011 23:27

pls, nebude niekto objednávať, resp. nepredávate niekto tanier? Potrebujem len jeden, venujeme sa tomu rekreačne, navyše malý taniere neničí. Akurát ten môj mi zničila Blondýna a ja nemám čo hádzať :plac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee