Dogfrisbee taniere - objednávky

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Mackie » Štv 03.02.2011 12:40

kupila som na skusku tie z Tesca, a ti moji su typicke csv, Haator aby nieco nosila, zabudni (daj mi, ja to rozhryziem a mas po starostiach), Drako skocil asi 5x a isiel si po svojom, takze ak ma niekto zaujem, 2 nepouzite kusy mam doma, mozem posunut
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Štv 03.02.2011 15:15

To myslíš tieto http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=10&t=7484&start=165#p549286? :no:
Ak áno, čo to máš sa psy :oo: , som si myslela, že keď ich naša Emy ešte nerozhrýzla, tak sa ani nedajú :nie: A to ona zabíja taniere extra poriadne :heh:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Mackie » Štv 03.02.2011 15:50

nerozhryzli, nedala som im to, ale to je jedina cinnost, ktoru by s tymi taniermi chceli robit :ach: teda este sa pretahovat, a to by bol vysledok asi taky isty
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Sob 12.03.2011 13:46

Neviem, ci aj niekto iny mal problem so zdeformovanymi taniermi - resp. pokrutenymi :lol: Proste moje fribeecka mali osmicky. Ale opravila som si ich:
Tanier som dala do drezu, naliala som nan horucu vodu a nasledne som ho zatazila hrncom. Nie je to teda uplne dokonale, ale dost to pomohlo.
(mam Hero Sonic 215)

Tesim sa uz na Atom 185, mozno sa budu holacine lepsie chytat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod jokejana » Štv 31.03.2011 17:58

Ahojte, ak by mal niekto z vas zaujem o dogfrisbee taniere kuk sem: http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=68&p=653484#p653484
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Ned 03.04.2011 14:43

Skusali sme cez vikend nove Hero Atom 185 - velkost je pre Lisu asi uplne idealna, hazde sa s nimi prijemne. Ale! Uz po prvom treningu vyzeraju horsie ako Sonic 215 po 20 treningoch... Su asi makksie, Lise dost prekusuje, no dopadli proste uplne hrozne. Do kelu. vobec neviem, co mam teraz robit (okrem kupy vacsieho psa :haha: )
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Uto 19.04.2011 22:16

ja som z Hero Atom 185 zatiaľ spokojný, ale to bude tým že zatiaľ ich používame iba ako aport a mám ich 6ks, 97% hodov dvíha zo zemi :D rozmýšľal som aj nad Jaws ale či sú ozaj tak odolné ako sú drahé :) nemáte niekto s nimi skúsenosti???

<<<na obrázku síce Hero Air, ten sme kúpili ako prvý, s ním dokonca aj spáva :D
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 19.04.2011 22:35

no skúsenosti ako skúsenosti, nemám. Ale určite viem, že odolnejší tanier hádam ani nejestvuje xD. Sú proste nezničiteľné! vážne :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Str 20.04.2011 9:29

akurát pozerám nejaké tie videá testy odolnosti a fakt tie Jawz niečo zdržia :) sakra len tá cena, a ešte k tomu som našiel tu na Slovensku iba jeden obchod (internetový) kde ich majú, nuž nič iné mi asi neostáva ako zo dva kúpiť na výplatu a testovať :)
a kebyže ešte tak majú širšiu paletu veľkostí, 17cm mi príde už málo a hneď je tam skok na 22cm čo je zatiaľ veľa, tie Hero Atom 185 mi prídu tak akurát, viem že je to rozdiel iba 1cm od Jaws Pup ale aj tak je tam dilema či objednať malé alebo už veľké a čím viac nad tým uvažujem, tým viac si neviem vybrať :plac: :lol:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Str 20.04.2011 10:29

Ak mas kusaca, tak do tych Atom 185 nechod. Moje dva taniere boli ako sito po par chytoch. ale velkostne su uuuplne idealne. Som dost smutna z toho. tie jawz 17cm som este nekukal, premyslim aj tie.
EDIT: Prave som kukla tie ceny... Skoro ma vykotilo zo stolicky. Ale tak ked si vezmem, ze uz som vyhodila 7€ za 2 taniere, ktore skoncili skor ako zacali... Tak asi skusim tek steniatkovsky 17,5cm.
Potom este mame sonic 215, tie neprekusla. ale tie su prilis velke.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod camon » Str 20.04.2011 11:30

mna tiez mrzi ze tie Atom su take...maksie :ua: ale ja ich mojej davam len ked trenujeme, hryzt to nesmie, tak zatial drzia...velkost je aj pre nas idealna, chyta to pekne, tak uz zaciname pridavat aj dake preskoky :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Str 20.04.2011 12:21

No ved moja ich ma tiez len, ked trenujeme. Ale ona ho chyti, trikrat prekusne, kym jej to dobre sedi v papuli a az potom donesie. Podozrievam ju, ze ich naschval prekusuje, ked to tak dobre ide. :pac:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Mackie » Str 20.04.2011 14:35

Offtopic: ak by niekto chcel a nemali by ste prave kde kupit, mam zvysne tie 2 makke tescove - v navale euforie zo super materialu som ich kupila, ale ze sa mi na to mladez vyprdne, to mi nejako uniklo
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Rehssi » Str 20.04.2011 15:25

Mackie píše:Offtopic: ak by niekto chcel a nemali by ste prave kde kupit, mam zvysne tie 2 makke tescove - v navale euforie zo super materialu som ich kupila, ale ze sa mi na to mladez vyprdne, to mi nejako uniklo


Mackie musim reagovat :heh: Borderu som ucila aportovat lopticku (myslim len vramci hry aby sa mi vybehala, skuskovy aport nevieme dodnes den...) 4 mesiace, pudlika uz neviem, ale tiez to nebolo len tak :nwm: No a potom prislo na rad frisbeecko, pekne "podla navodu" co je popisany aj tu na fore som ich na taniere namotala. Nemozes od hafanov cakat, ze sa budu vrhat za nejakym kuskom plastu, to ich musis naucit ty a urcite to neolutujes :yes:


Loty zrazu zacala chytat aj viac tanierov. Este v zime som raz mala nahodou viac tanierov vonku- zaujem mala len o jeden. Pred par dnami som to zase skusila a nosila ich na stiedacku :oo: ona mi robi pokroky nejak sama od seba, asi by sa patrilo zacat sa jej aj trochu cielene venovat, ked uz ju to tak chytilo. Zatial chyta Tesco taniere, ale chcem jej uz kupit normalne.

Ak mi neprekusuje ani sa uz o taniere netahame, bude dobry Hero X-tra Distance? A moja hlavna otazka- ake farby by ste volili? Kupim zatial len 5 diskov.. maju byt rovnakej farby, alebo mozem to pomixovat? Ak uz chape princip hadzania viacerych tanierov, nemuselo by jej vadit, ze maju rozne farby. Ci je to risk?
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Str 20.04.2011 15:34

Rehssi

Podla mna by to nemalo vadit. Napr. ja mam zlty a ruzovy tanier. Moja ma problem so striedanim tanierov v zmysle, ze ked ten jeden nezdvihnem zo zeme, tak nan furt kuka. Ale ked ho zdvihnem a za chrbtom vymenim za iny, tak si zmenu farby taniera nevsimne. Cize skus aj ine farby.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee