Dogfrisbee taniere - objednávky

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 28.10.2009 20:52

wooohoooouu :jupi: :jupi: :jupi: :aaa: , tak ak to vyjde mi berieme rovno 20ks, ale naše oblúbené HERO XTRA 235 a môžu byť rôznych farieb :lol: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Štv 29.10.2009 0:01

Hero Xtra 235 Blems majú po 2,50 $
Zdalo sa mi to alebo včara ich tam ešte nemali? Možno kým sa dostaneme až k objednávke možno už budú mať aj "nový tovar" chybných :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod JanoS11 » Štv 29.10.2009 7:54

ja po včerajšom treninku menim z 15 na 20ks
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Štv 29.10.2009 8:23

Čudné, lebo aj mne ukazovalo, že out of stock Hero Xtra 235 Blems a teraz už ich majú. Takže z tých 10 ks (ak to teda bude aktuálne) a viem mi niekto povedať rozdiel medzi Hero Xtra 235 Blems a Hero Helloween Disc-to je limit. edícia, či je len to rozdiel alebo aj materiál je iný?
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Laura » Štv 29.10.2009 21:07

Ktore z tych diskov su pre "pirane"? :lol: My by sme sa tiez radi pridali na takych 10ks :)
"Border collie, pravému a neúnavnému pastierovi by v srdci vždy malo ostať miesto na stádo oviec kľudne sa pasúcich na rozľahlých lúkach a pasienkoch."
Laura
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 701

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod calwen » Štv 29.10.2009 22:45

Ak by sa tam vyskytol dobry druh tak aj ja hadam vezmem tych 10
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 29.10.2009 22:50

dana033 píše:Hero Xtra 235 Blems majú po 2,50 $
Zdalo sa mi to alebo včara ich tam ešte nemali? Možno kým sa dostaneme až k objednávke možno už budú mať aj "nový tovar" chybných :lol:

beriem
Laura píše:Ktore z tych diskov su pre "pirane"? :lol: My by sme sa tiez radi pridali na takych 10ks :)

no veď práve kvôli tomu tie, čo beriem, lebo sú zatiaľ najodolnejšie, čo som kedy mala a sú aj súťažné. Potom sú ešte Jawz, či ako sa to píše, ale neviem, či ich majú :lol: , tie sú ale o dosť ťahšie a ohybnejšie.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod WhIsPeR » Pia 30.10.2009 8:43

ahojte ak budete objadnavat tie taniere zobral by som si 5 Hero Helloween Disc :smile:
WhIsPeR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Pia 30.10.2009 11:42

zatiaľ sa mi neozvali, možno budem musieť naštartovať skype a zavolať im.
inak čo som ja pozerala, tak poštovné by malo vyjsť cca 100 dolárov na tých 100 diskov. takže by to asi mohlo byť na každý disk cena +1 dolár poštovné z USA

Tie jaws taniere nie sú od Hero ale od hyperflite

inak teraz som to zrátala a záujem by bol o cca 115 tanierov. Takže ak sa oni rozhýbu, tak možno to aj vyjde.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Pia 30.10.2009 12:22

No super.
Hero Air 235 Blem majú po 1,75$. Takže aj tie lacnejšie budú :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Pia 30.10.2009 12:24

janas píše:Čudné, lebo aj mne ukazovalo, že out of stock Hero Xtra 235 Blems a teraz už ich majú. Takže z tých 10 ks (ak to teda bude aktuálne) a viem mi niekto povedať rozdiel medzi Hero Xtra 235 Blems a Hero Helloween Disc-to je limit. edícia, či je len to rozdiel alebo aj materiál je iný?


Hero haloween disc mali v dvoch variantoch - ako air ten bol za 2 doláče a teraz je vypredaný alebo ako hero extra a ten vlastne stojí 4 doláče. Takže na to bacha.

Inak to hero xtra blems už nemajú, sa to asi za ten 1 deň rozchytalo.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Pia 30.10.2009 12:40

No veď keď som to pozerala prvýkrát neboli, druhýkrát zase boli :yes: Takže kým to objednáme sa to asi ešte 100x zmení. Ak to bude aktuálne, tak v ten deň by sa to malo dať dokopy, len či :otaznik: Tak elienka, je to na Tebe a ak sa nezadarí, nič sa nedeje, stačí ochota :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Pia 30.10.2009 13:00

elienka píše:
janas píše:Čudné, lebo aj mne ukazovalo, že out of stock Hero Xtra 235 Blems a teraz už ich majú. Takže z tých 10 ks (ak to teda bude aktuálne) a viem mi niekto povedať rozdiel medzi Hero Xtra 235 Blems a Hero Helloween Disc-to je limit. edícia, či je len to rozdiel alebo aj materiál je iný?


Hero haloween disc mali v dvoch variantoch - ako air ten bol za 2 doláče a teraz je vypredaný alebo ako hero extra a ten vlastne stojí 4 doláče. Takže na to bacha.

Inak to hero xtra blems už nemajú, sa to asi za ten 1 deň rozchytalo.


Elienka kde si to vyčítala? Že halloween air 235 majú za 2 doláre a halloween xtra 235 za 4? Neviem či to zle pozerám ale ja vidím všade tie halloween za 2 doláre. Alebo to tam je niekde v popise písané? :nwm:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Pia 30.10.2009 13:12

ak si otvoríš popis k produktu haloween discs tak predtým, než by si vložila do košíka je choose option - to rozklikneš a na ponuku je už len xtra varianta a je tam +2.00 USD, čo znamená prirátať 2 doláriky k základnej zobrazenej cene .
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Pia 30.10.2009 13:28

Aha, diky :hi:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee