Kynologická revue - Dogfrisbee

Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Dodikee » Str 13.02.2013 11:11

Obrázok

Od októbra 2012 je v magazíne Kynologická revue uverejňovaná séria článkov o Dogfrisbee.
Autor článku: Viktória Obetková, Autor fotografií: Martin Fekete

Október´12 - Dogfrisbee - Obľúbený, a napriek tomu nie veľmi známy šport..

November´12 - Dogfrisbee - Kedy a ako začať?

December´12 - Dogfrisbee - Backhand

Január´13 - DogFrisbee - Technika skoku
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Mackie » Str 13.02.2013 12:12

fakt si nemyslim, ze na toto je potrebna samostatna tema
ak chcete takto propagovat casopis, kontaktuje administratora ohladom platenej reklamy, inac myslim, ze staci zmienka vo vseobecnej frisbee teme alebo v teme casopisu
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Dodikee » Str 13.02.2013 12:46

Nebolo to o propagovaní časopisu, ale o propagovaní športu - že sa o DF píše niekoľko častí.
Viem že tento šport je na SR málo propagovaný a málo ľudí o ňom vie.. Samozrejme všetko čo urobím na Dogfore je skritizované, aj keď som naozaj chcela len pomôcť Viki a spol., ktorí pre Dogfrisbee robia maximum.

Chcela som dať tému "Dogfrisbee v tlači" ale to by tiež niekomu predpokladám vadilo.
Samozrejme, kľudne tému zmažem..
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 13.02.2013 16:25

Ja si myslím, že je to skvelý nápad :smile: . Nechápem prečo by to malo byť chápané ako propagácia. Bolo by super keby sa mohli rozoberať články v samostatnej téme, aby sa nezahadzovali témy na niečo konkrétne určené :smile: . napríklad, čo si o tom ostatní myslia, o čom by ich články zaujímali, pripomienky k tým aktuálnym a prípadne sa pýtať, ak by chceli riešiť niečo, čo by chceli viac rozobrať alebo diskutovať o nich :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Mackie » Str 13.02.2013 16:59

ak je tych clankov tolko, preco nie
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Dodikee » Štv 14.02.2013 16:17

Zatiaľ boli vydané 4, piaty je v tlači a Viki má ešte nejaké rozpísané.

Myslím si tiež, že pokiaľ by autorka vedela, čomu sa špeciálne venovať, pomohlo by to aj v písaní (vedela by, čo ľudia potrebujú, chcú..) a zase čitatelia by teda našli v tlači to, čo hľadajú.

Ak sa nájdu ľudia zainteresovaní do tejto problematiky, bude perfektné ak budú o článkoch komunikovať.

To nechávam na Tebe Viki :smile: Propagácia je už teraz v Tvojich rukách, viac spraviť nemôžem :smile:
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 14.02.2013 19:39

Tak tak, veľmi by mi to helflo :smile: . Takže vyzývam tých, ktorí si kupujú KR, aby prispeli nejakými svojimi postrehmi. Či sú články dosť obsiahle, alebo by sa tam mala rozoberať daná problematika ešte do väčšej hĺbky. Taktiež, čo by vás potešilo v ďalších článkoch :ach: .
Napríklad v najnovšom čísle vyjde článok o typoch diskov a ako si vybrať to správne. V to nasledujúcom plánujem rozoberať "multiple" ako jeden z povinných prvkov vo freestylovej zostave. Ale tiež by mi pomohlo, kebyže viem o čom písať podľa toho, pre koho to píšem. Čiže vrelo očakávam vaše postrehy a návrhy, komenty, diskusiu! :lol:
Samozrejme očakávam aj kritiku. Kritiku, ktorá by dokázala pohnúť sa vpred, aby články obsahovali naozaj to, po čom čitatelia priahnu a aby mali dôvod so zvedavosťou čakať na nové vydania :no: . Aby články mali naozaj význam, aby sa v nich stále niekto niečo nové dozvedel...
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod maxim-zv » Pon 18.02.2013 13:37

Wiki máš kontakt na redakciu, dajú sa objednať čísla spätne? rovno by som si vyriešil aj predplatné lebo zohnať plátok v stánku je niekedy nereálne :)
na Multiple sa teším akurát ho trénujeme, tak sa nejaké rady zídu :)
určite by bolo zaujímavé rozobrať:
vaulty a overy, dogcatch, vlastne všetky prvky freestyle.
hody na všetky možné spôsoby.
úvítam aj reporty z podujatí, nie všade sa dá ísť, tiež asi nebudeš všade ale myslím že na podujatiach sa najlepšie zháňa materiál :)
sem tam rozhovory s ľuďmi čo už dačo odskákali.
info o tréningoch, info o nasledujúcich podujatí
asi zatím vsjo :)
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Kynologická revue - Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 05.03.2013 18:20

Skús nájsť na stránke: www.dogsk.sk
Reporty sa objavia hneď, ako ich bude o čom písať :no: .
Tak článok je už poslaný a v budúcom plánujem rozoberať "floater" a "passing". Tak očakávam nejaké postrehy, či ak si s niečim neviete rady, tak šup sem s nimi :smile:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841


Späť na Dogfrisbee