Nechytá vo vzduchu

Re: Dogfrisbee

Poslaťod jolly » Uto 15.03.2011 15:36

Mám otázku....
...Ako psa naučiť vaulty? :lol: :ha: :lol:
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Sandra.Rocky » Str 15.06.2011 17:23

Ahojte,ako mám Rockyho naučiť chytať tanier ešte vo vzduchu ? S dogfrisbee sme začali len pred pár dňami,zatiaľ sme dospeli do štádia,kedy mi tanier prinesie späť,doteraz mi ho iba chytil a okusoval.Stále však pracujeme na tom,aby za tanierom aspoň vyskočil,a nečakal,kým dopadne na zem.Na asfalte mu to potom robí problém,keď tanier spadne na opačnú stranu,že ho nevie zodvihnúť.
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod katkariinka » Str 15.06.2011 21:34

sandra, nauc ho rolery, pri tych by si mal zvyknut chytat tanier este za jazdy. A vela zalezi od hodu :no: Nesnaz sa mu to hadzat moc nizko, to je moja najcastejsia chyba.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Sandra.Rocky » Štv 16.06.2011 6:23

Na to,aký je krpatý si myslím,že ten tanier letí dosť vysoko,ale v každom prípade ďakujem za radu :no: A rolery-to sú tie odrazy odo mňa,také otočky ?
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod katkariinka » Štv 16.06.2011 9:47

nie, roller je technika "hodu" - disk neleti ale sa kotula po hrane
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod Sandra.Rocky » Štv 16.06.2011 14:41

Jáj jasné :pac: Ďakujem,vyskúšam :no:
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Dogfrisbee