Nezáujem o disky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Uto 18.05.2010 19:37

no tak poskusam nabuduce :Smile: ... ( len som zvedava kedy to bude ked stale fuka alebo prsi :ua: )
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod meraja » Pia 21.05.2010 17:24

meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Pia 21.05.2010 21:55

ja ti zavidim :plac:
zajtra pojdem von asi z kamoskinou kokerkou a ona berie do ust vsetko :heh: mozno ked to chyti ona tak to vezme aj moj :nwm: :smile: to by som bola rada.... staci aby to raz chitil do ust a uz mame zaciatok :aaa:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Kikz » Sob 22.05.2010 8:51

Bet a ked sa s nim snazis o prethovanie, vobec sa nechyta ?
Proste na zaciatok fakt len by bolo najlepsie sa s nim poriadne pretahovat a nahanat sa s tanierom. Urcite sa nikam netreba ponahlat, najprv ho musis dostatocne "namotat" na ten tanier, nie kazdy pes bude hned vediet ze ma za tym dokonca skakat a chytat vo vzduchu alebo ze sa to ma brat do papulky :smile:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod meraja » Sob 22.05.2010 9:54

betušik s maojími TP krpcami som na tom rovnako,vôbec ich to nezaujíma. :ua:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Sob 22.05.2010 14:09

Border-cori píše:Bet a ked sa s nim snazis o prethovanie, vobec sa nechyta ?
Proste na zaciatok fakt len by bolo najlepsie sa s nim poriadne pretahovat a nahanat sa s tanierom. Urcite sa nikam netreba ponahlat, najprv ho musis dostatocne "namotat" na ten tanier, nie kazdy pes bude hned vediet ze ma za tym dokonca skakat a chytat vo vzduchu alebo ze sa to ma brat do papulky :smile:

nie ono to vyzera akokeby sa to bal chytit alebo co :nwm: ale ako som pisala minule ked bol rozsanteny tak som mu to hodila a pokusal sa to zo zeme zobrat ale to len tak v behu...ako jeho to zaujima ako to lieta rozbehne sa za tym ale do ust to nevezme :ua: ... no uvidim ak dnes pojde kamoska tak vezmem aj tanier a ak to vezme jej havo tak je mozne ze aj Riky...lebo on je taky ze ked ma nieco iny chce to uz aj on... napr. hodim dva papeky jeden pre Rikyho druhy pre kamoskinho psa vezme najprv svoj ale ked zbada ze ten druhy ma tiez tak sa k nemu rozbehne a ten jeho ho uz nezaujima :heh:
ale tak podla mna mu to nakoniec dojde :smile: sa potrapime trosku dlhsie ale bude to stat za to :jop:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Sob 22.05.2010 16:22

Lisa uz chytila parkrat tanier aj zo vzduchu - zatial len doma na zemi, hram sa s nou, natahujeme sa, kotulam jej to. Chyta sa, snazi sa brat ten tanier.
Perfektna je, ked sa ho snazi zdvihnut, ale pritom prednymi nohami na nom stoji :haha:
Parkrat soms skusila ho hodit jej smerom a asi v polovici pripadov ho aj chytila :jupi:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Sob 22.05.2010 18:35

tak bola som a zobral ho par krat ale niesol ho iba chvilku v behu a potom ho pustil....ale presda :aplause: minule by sa ho ani nedotkol
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Ned 23.05.2010 18:04

Ta moja opica ma tanier vonku uplne na haku. Doma ho staci vytiahnut a uz sa blazni. Ale vonku uplny nezajem. Lakam ju, kotulam ho, hodim ho a nic. Budem skusat dalej, urcite sa to podda.
Zato ked vyberiem lopticku, tak nic ine neexistuje a uz lieta hore-dole.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Ned 23.05.2010 19:01

Betušik aj to je pokrok, podla mna :yes: a katkariinka, myslim, ze krpana este neni tak na to naviazana, ale snad ako pises, casom to pride - hlavne ked to budes skusat dakde mimo podnetov zo zaciatku.
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Ned 23.05.2010 19:04

Mas pravdu, musim Lisu viac na to namotat, doma je to uplne v pohode. Tak uvidime. Raz snad budeme mat podobne fotky, lebo vlohy na to urcite ma. Len ich ja musim lepsie rozvijat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Betušik » Str 26.05.2010 19:44

super fotky :aaa:
rozmyslam ze skusim kupit plastovy :heh: len ci ho bude chitat :ua: ale tak plast mu az tak nerobi problem...raz v pohode okusoval plastovy kosik :heh: ale tak kamoska ma plastovy ale minule ked sme isli von ho nevedela najist...tak ak bude chytat jej moznoze kupim :heh: ale zatial budeme este trenovat s tymto
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Str 26.05.2010 21:15

Ja sa uz tesim na Hero disky, ktore som si objednala. Dufam, ze aj tie Lisu aspon trochu zaujmu a zvladnem ju na ne namotat aj vonku.
dnes som skusila klikat pri tanieri. Lenze Lisa je taka, ze ked vidi kliker a odmeny, tak amen tma a nezaujima ju ziadna hracka ani aport, cize nejaky disk ma uplne na haku. Posadila som sa oproti nej, tanier v ruke a cakala som. Po chvili tapla labkou do taniera, tak som klikla a odmenila. Celkom sa chytila a pochopila, takze postupne uz donho riadne hrabala. ale do papule ho vziat nechcela. Skusim zase zajtra. Takto je to aspon zaujimavejsie, ked sa aj ja musim trosku potrapit a porozmyslat, ako ju navnadit a motivovat. :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Uto 01.06.2010 17:42

:jupi:
Dnes mi prisli Hero disky z dogshop.cz
:jupi:
Su sice skor ruzove ako cervene, ale nevadi. :ach:
Isli sme vonku, ja som s malou dusou zobrala jeden tanier.
Najprv nezajem, skusala som jej ho kotulat, pohadzovat, nic. Tak som donho zacala kopat a to sa chytila. :jupi: :jupi: :jupi:
Potom som jej ho len tak zlahka pohadzovala, natahovali sme sa, zo dvakrat ho chytila za letu.
ale po 5 minutach som to radsej schovala, jednak je mokro a druhak to netreba prehanat na prvykrat.
Ale pojde to!!! :jop:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucka&Ronny » Uto 01.06.2010 19:16

Kati:Gratulácia :jop:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee