Switch to full style
Odoslať odpoveď

Dogfrisbee na Slovensku

Pia 26.10.2007 20:07

pozerali ste televizne noviny pred včerom ??? bolo tam o jednej sucke NO ktoru chcely dat utratit pre jej plachost a v poslednej chvile sa jej ujala jedna vysoko skolacka a dokazala ju zbavit plachosti a dokonca skoncila snou na 9. miste na majstrovstvách európy....

Pia 26.10.2007 20:13

ja som to nevidela..škoda.. :ua: ale hento ma vie našvať..tie dôvody ludí na utrácanie..jak u mojho Badena..my zas niesme majstri v ničom síce :heh: ale aj tak..a milej vysokoškoláčke samozrejme blahoželáme :aplause: :poklona:

Pia 26.10.2007 20:54

jukel píše:pozerali ste televizne noviny pred včerom ??? bolo tam o jednej sucke NO ktoru chcely dat utratit pre jej plachost a v poslednej chvile sa jej ujala jedna vysoko skolacka a dokazala ju zbavit plachosti a dokonca skoncila snou na 9. miste na majstrovstvách európy....

ta sucka sa vola Dona a jej majitelka je Lenka Mauricová (myslim tak nejak) minuly rok sutazili na orieskiade v Trnave v kategorii Ukaz svoju poslusnost a predvadzali dogfrisbee... skoncili na prvom mieste :winner:

Sob 27.10.2007 7:16

Ona ma este aj dvojca, Zdenku myslim. A maju aj dalmatinca Andyho, http://www.andydog.szm.sk

Uto 30.10.2007 18:17

Kód:
ta sucka sa vola Dona a jej majitelka je Lenka Mauricová (myslim tak nejak) minuly rok sutazili na orieskiade v Trnave v kategorii Ukaz svoju poslusnost a predvadzali dogfrisbee... skoncili na prvom mieste winner


obidve prídu na fórum :jupi: :jupi:

Re: Dogfrisbee

Pon 11.08.2008 17:26

mam otazku niekde sa to da aj spolocne trenovat alebo pod dohladom niekoho ?

Re: Dogfrisbee

Pia 07.11.2008 21:10

Pekne všetkých zdravím. Pridávam kontakt na stránku kde sa okrem športu dogfrisbee možete dozvedieť aj o novo otváranom centre pre hafanov. Stránka ešte nieje úplne kompletná ale informácie postupne dopĺňame. Dúfam, že aj napriek tomu sa vám bude páčiť. :yes:

Re: Dogfrisbee

Pia 07.11.2008 21:11

www.canismauris.szm.sk :yes:

Re: Dogfrisbee

Ned 16.11.2008 20:57

By som sa rada spytala na to vycvikove centrum v Trnave co sa bude otvarat, ci sa tam bude niekedy v buducnosti diat aj nieco take ako maju napr. v Čechách nejaké jednodňové semináre??? Bo z BA do Trnavy je to o dost blizsie ako do Čiech... Popr. v BA je nejaky dogfrisbee sialenec co sa tomu venuje aj trocha viac ako čisto amatersky? :ha:

Re: Dogfrisbee

Str 19.11.2008 11:47

O jednom viem :no: Teda podľa toho čo si predstavuješ pod trochu viac ako amatérsky. Píšem SS.

Re: Dogfrisbee

Pia 21.11.2008 18:03

Zdravím všetkých :ahoj: Takže Dogfrisbee seminár plánujeme urobyť niekedy na jar keď bude lepšie počasie môžete si občas kliknúť na www canismauris.szm.sk kde budú aj aktuálne infošky.Ale určite dáme vedieť ja na dogforum.Budeme sa venovať ako freestylu tak minidistance či už pre úplných začiatočníkov alebo pokročilejších. Pretože ďalšie ME sú v Nemecku a bolo by super keby sme tam išli ako početnejšia dogfrisbee výprava.Tak zatial :ahoj:
DOGFRISBEE FOR FUN!!!

Re: Dogfrisbee

Uto 22.12.2009 17:16

mate na cvicakoch uz zaradeny aj frisbee?

Re: Dogfrisbee

Uto 22.12.2009 20:44

Na cvicakoch neviem ci sa niekde na SK venuju frisbee, resp. este som nepocula...Dopocula som sa len o sestrach Mauricovych z Trnavy, viem ze jedna bola aj v CR sutazit, ale nejak nic som nepostrehla poslednu dobu.

Re: Dogfrisbee

Str 25.05.2011 8:56

ľudia, tak ma napadlo že kto z Vás skúsenejších by sa pre nás "newbies" obetoval a spravili by sme si taký párhodinový seminárik, myslím teda skôr také spoločné venčenie kde by sme si zahádzali a psy by sa zahrali :lol: čo vy na to?

Re: Dogfrisbee

Štv 26.05.2011 6:00

jasne, neni problem, ta cakam u nas na vychode :heh: :heh: :heh:

ti dam na výber aj perfektné treningové lokality, napr. možes prist do Bardejova alebo do Košic
Offtopic: kurnik sam seba nespoznávam so svojou veľkorysosťou :lol:
Odoslať odpoveď