Switch to full style
Odoslať odpoveď

Dogfrisbee v zime

Pon 21.12.2009 10:45

Trenujete aj cez zimu na snehu? :smile:

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 16:53

Whisper: ja sa chystam :ha: uz nam dosli taniere, tak len pockat kym ich Jezisko donese :lol: a zacneme trenovat :no:

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 17:08

Ja uz taniere mam nove....len u nas je -16 a s rukavicami sa celkom blbo hadze(nemete neake vylepsovaky? :ha: :ha: :ha: ) a bojim sa ci nahodou tie taniere aj ked su z takeho gumoveho plastu neako neskrehnu a nebudu sa lamat.....

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 18:43

Ooo -16??? To by som radcej moc dlho nedrzala taniere v tomto mraze...da sa chvilu ale potom je naozaj nebezpecenstvo, ze prasknu psovi v hube...Inak daju sa kupit aj specialne taniere do mrazu, ktore su akoby z jemnejsieho plastu, makksie a nemali by sa pri mrznuti tak lamat.
Ja sa chystam ist hadzat v jazdeckych rukaviciach, ktore mi priliehaju na ruku dost dobre a nie je to ako ked mam zimne na sebe...a je to lepsie ako nemat na sebe ziadne rukavice, aj ked musim sa priznat, ze mne ruky strasne rychlo zamrzaju...takze bez rukavic u mna nehrozi...
Ja mam inak tiez len obycajne taniere, nemam zatial tie zimne Frost Bite....ale sak nebudem to s nimi dako prehanat a myslim, ze vydrzia, ako minuly rok :smile:

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 20:07

Byvam na Kusyciach takze tie teploty su tu normalne :heh: Ja mam rukavice take fleesove a troska sa mi vytahali takze mi trcia nad prsty a v neakych bavlennych tenkych to je zachvilku to iste ako bez rukavic.....Ja to budem skusat az teda niekedy ked budu teploty viacej pri nule :smile:
Tie taniere do mrazu sa daju zohnat na Slovensku alebo v Cesku? :smile:

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 21:16

whisper, tie taniere sú od Hyperflite, volajú sa frostbite a sú k dostaniu napr. na psihratky.cz.
Inak na tie hero xtra si daj bacha, lebo ak plast zmrzne, môžu prasknúť. Kdesi na americkom fóre som čítala, že v batohu majú fľašu s teplou vodou a takto tie taniere priebežne zohrievajú, aby plast mrazom neskrehol :ahoj:

Re: Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 22:13

ups, aj my sme boli trenovat na snehu ale az taky mraz nebol a ani sme zas az tak dlho nehadzali :ach:

Dogfrisbee

Pon 21.12.2009 23:18

no bola by to večná škoda takto o taniere prísť, ale nebojte, bude obleva čoskoro :lol:

Re: Dogfrisbee

Str 18.01.2012 14:03

inak nemrznu disky teraz v zime? pytam sa preto, ze sa vsade spomina ze by sa v zime nemalo hadzat, ale ja nemam pocit, ze by nase disky nejak primrzali a potom praskali :nwm:

Re: Dogfrisbee

Str 18.01.2012 14:20

no vytvoril sa mi na nich taký povlak ľadu ale skúšal som ich zvrtnúť a v poho držali, nehádžem viac ako 15 minúť tak možno ani nestihnú premrznúť, hádžem disky Hero - Sonic Xtra.
Ak klesne teplota viac pod nulu tak nehádžeme aby sa krpec nenahltal studeného vzduchu.

Re: Dogfrisbee

Str 18.01.2012 16:51

Alica: ja hádžem každý deň, vonku nie je taká zima, aby sa nedalo hádzať. :no:

Re: Dogfrisbee

Str 18.01.2012 17:10

monatko:
vonku nie je taká zima, aby sa nedalo hádzať

hej hej, aj ja si myslim, a teda aj ja hadzem, parkrat sme si hadzali aj ked bolo mierne pod nulou a disky nezamrzali, len napr. wicky tu niekde pisala, ze raz sa jej podarilo hodit disk do stromu/lavicky, a disk bol taky zmrznuty ze sa rozletel na male kusky, aj na nete je vsade pisane, ze okolo nuly by sa hadzat nemalo :nwm: ... tak som nevedela ci mam nejake divne disky alebo co :lol: len teda vzdy po par hodoch skusam disk ohnut a ked to ide tazsie tak balime, nechcem pokusat certa
Odoslať odpoveď