Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Dogfrisbee - taniere

Sob 20.11.2010 21:47

ak budem mat cas mozem pomoct v pripade zaujmu :jazyk:

Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:05

ja už mám výrazné absťáky,aj som dúfala, že keď sa tak vyčasilo, že by sme mohli ísť hádzať..a ono nasneží :pac:
V každom prípade apelujem na vás, dojdem kamkoľvek,ale akútne potrebujem hádzať skôr než mi všetky hody vyfučia z hlavy úplne :lol:

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:08

Offtopic: :heh: to si na tom teda dobre, ti poviem...ja si pamatam...no...iba ten klasicky asik :prd: . A tom som velice pred par mesiacmi, ze idem podctivo trenovat, aby som dohodila aspon za 20 yardov :au: no tudle

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:14

Lucy : mi hovorte :D Ja som už tie hody úplne zabudol. Aj mesiac po tréningoch v Trnave sme trošku zanedbávali frisbee a teda kým som sa zas naučil poriadne hádzať :D a aj tak mi to poriadne nejde :D Dúfam, že Beginka mi to odpustí a raz budem šikovný ako ona :D

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:14

Ludia.....
ja uz tych 30 yardov asi neprehodim po zime :aaa: mali ste minule hnedeho vidiet co stvaral, ked sme disky zobrali von.

Inak ja si myslim, ze v pohode, ja ked si idem hadzat niektore hody sa mi podaria, ale keby som to sla vedome nechat sa nafilmovat, tak by som nehodila dobre ani jeden asi :heh:

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:22

Lucy píše:Paráda :jop:
ja už mám výrazné absťáky,aj som dúfala, že keď sa tak vyčasilo, že by sme mohli ísť hádzať..a ono nasneží :pac:
V každom prípade apelujem na vás, dojdem kamkoľvek,ale akútne potrebujem hádzať skôr než mi všetky hody vyfučia z hlavy úplne :lol:


Ak chces :lol: kludne sa stav v Devinskej :lol: len nie v sobotu a buduci tyzden od stredy som v Brne...

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:27

Cize napriklad nedela moze byt? :hih: ..pripadne aj pondelok zvladam,ostatne dni by sa slusilo aj ucit :ua:

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:29

To ako myslite vazne?? :oo: neblbnite...je sneh a zima, riadna zima :zima:

Re: Dogfrisbee

Uto 25.01.2011 22:33

Nedela/pondelok? :hih: moze byt, piseme si este.
Wickyy nemaj boja, zoberem ploskanu a bude teplo :joint: ....a hadzat si pojdeme hlavne my dvojnozci asi :dancing:

Re: Dogfrisbee

Uto 29.03.2011 21:10

Jejdáá vezmite ma voľakto hádzať, už som úplne definitívne všetko zabudla :plac:
od piatka do pondelka mávam víkend, takže stačí zapískať a dobehnem :no:

Dogfrisbee

Štv 15.09.2011 14:21

Inak sme tak s Bashou zas uvažovali nad dákymi spoločnými tréningami. Takže bratislavčania prípadne príbratislavčania mali by ste záujem :otaznik: Nikto tu nie sme dáky odborník, čiže neboli by to vyslovene tréningy s trénerom, skôr také spoločné stretávanie sa, hádzanie si, niečo by sme si navzájom poradiť vedeli, niekedy by sme mohli vytýčiť ihrisko na TimeTrial či MiniDistance a pomerať si časy atď. Hm :otaznik:

Re: Dogfrisbee

Štv 15.09.2011 14:26

čoby nie :)

Re: Dogfrisbee

Štv 15.09.2011 14:31

Ja som tiez za :smile:

Re: Dogfrisbee

Štv 15.09.2011 14:38

že kedy a kde? :jop:

Re: Dogfrisbee

Štv 15.09.2011 16:26

To nieje zlý nápad :) My by sme sa radi pridali, vlakom to máme hodinku cesty a zo stanice by sme už hádam trafili :lol:
Odoslať odpoveď