Dogfrisbee tréningové stretnutia BA

Tréningy DogFrisbee na západnom Slovensku

Poslaťod Lucy » Štv 29.10.2009 11:12

Jo ináč tak ma napadlo,že či by sa nenašiel niekto,komu by sa chcelo trénovať hody? Alebo či by som sa mohla k niekomu nasockovať,lebo to by sa mi hodne zišlo... :hi:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Štv 29.10.2009 12:48

no tak to by sa teda zislo aj mne, aspon by mi mal kto povedat co robim zle
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Štv 29.10.2009 18:34

Ja, Wickyy & Classy a 23martinko23 sme si uz dali take "hadzacie" hodiny a je to to naj co sa da urobit...len si to chce najst cas (co je obcas priznam problem), ale ak by sa niekto nasiel a sla by som s niekym hadzat (stretli sme sa parkrat v Bratislave ked mame cas - bud Devinska alebo Petrzalka), tak neni problem aby sa k nam pridal niekedy ked sa dohodneme :no: dalo by sa hadam asi dojst aj inde, ale chce to "velke priestranstvo" kde sa da hadzat poriadne, nielen maly stvorcek (aj ked staci aj taky dakedy :lol: ), aby tam nebol zakaz vencenia psov, alebo by sme sa mohli dakedy dohodnut aj ist aj bez psov hadzat, to by sa kludne dalo aj v sade janka krala
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Štv 29.10.2009 21:51

Jeeee super :aaa:

...mne to je v podstate jedno,ze kde a kedy,na taketo zivotne dolezite veci si vzdy rychle najdem cas,tak dufam, ze do prvych mrazov sa to este podari :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 29.10.2009 21:53

jo tak ja už len čakám na "termín" :lol: . teraz ma tak napadlo, že na Železnej Studienke by to nemuselo byť zlé, nemyslím na tej prvej lúke, ale trochu vyššie pri lanovke :yes:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Štv 29.10.2009 22:04

Noo,to mam aj blizko ku cvicaku :lol:

...ale ked je nahodou nejake krajsie pocasie tak tam bude asi s nami aj polka blavy :ach:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 29.10.2009 22:07

ak si mala na mysli studničku, tak sa dá ísť až za konečnú autobusu (43 tuším), a tam sú lúúúúky až až :lol:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Štv 29.10.2009 22:09

jj, ale minuly vikend som tam bola ..a dost zaludnene to tam bolo, ale moje vycibrene hody mozno zotnu hlavy par ludom a bude miesta az-az :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 29.10.2009 22:13

jo ja viem, niekedy je to tam brutal, ale jedna vec sú hody, potom aké bude počasie a kde sa "zašijeme" :lol: . Ale však tam nemusíme, ja elen ma to tak napadlo, veď kľudne aj sad J.K., pokiaľ nestretneme polišov tak by nemal byť problém. Len si myslím, že tam bude ľudí ešte viac :ua:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Štv 29.10.2009 22:58

Co takto dake pohadzanie buduci vikend? Sobota? nedela? ja by som mohla, miesto sa teda prisposobim. V Devinskej mame 2 platzy dost idealne na frisbee - jedno trava druhe piesok, obe vhodne a 99% sanca ze tam nebude nikto ani ludia, nieto este polisi a keby aj v dnv moze byt pes navolno, bez nahubku ak s nim nie je ziadny problem - teda malo by to tak byt :joint:
Ale radcej by som dake miesto so psami aj kam sa da ist...na zeleznej som bola naposledy pred 7 rokmi, nejako tam nechodim, ale nerada by som sa tam dotahovala o kazdy meter s dakymi pseudonedelnymi vyletnikmi co vylezu von ked je pekne a cely rok ich "priroda" nezaujima :lol: ale ak mate dake miesto dobre okukane a poznate, tak by som asi dosla. Hlavne nech je rovna plocha, bez jam a haraburdia
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Štv 29.10.2009 23:09

Ja mozem,taky (btw. Viky je to DD stretko teda v sobotu? :nwm: ) ...ale teda radsej ta nedela.
No a inac, nemam tanier,teda mam ale taky ten hnusny tvrdy,pre ludi.
Miestu sa prisposobim.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 30.10.2009 12:43

jo ja by som tiež mohla. A teda ak sa neviete rozhodnúť tak do Devínskej, tak ako je už zvykom :lol: . Basha ten piesok myslíš sanberg???
lucy: teraz sa akurát kupujú voveľkom taniere za polovičnú cenu, stačí pozrieť tému Dogfrisbee taniere :no: . Nevadí ak nemáš tanier ja žičím :lol: .
Offtopic: to DD stretko ak som aj ja dobre pochopila, malo by byť v sobotu, ale pre istotu treba radšej napísať vavrene :ach:

WhIsPeR: budem ti vďačná, lebo teraz, čo sa objednávajú z USA, či skadiaľ a nemám z toho dobrý pocit. Jednak je dosť pravdepodobné, že z tých diskov, čo by som brala, proste nemajú :ua: :plac: , je o ne veľký záujem.
Dajú sa aj v dogshope v CZ objednať "poškodené" taniere? :lol:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Pia 30.10.2009 18:31

Lucy píše:Ja mozem,taky (btw. Viky je to DD stretko teda v sobotu? :nwm: ) ...ale teda radsej ta nedela.
No a inac, nemam tanier,teda mam ale taky ten hnusny tvrdy,pre ludi.
Miestu sa prisposobim.


ja zoberem moje taniere a urcite aj Wickyy by vzala, aj tak budeme hlavne hadzat my, psi budu cumakovat, nebudu furt chytat :lol:
A Wickyy nemyslim sandberg - zniceny je uz dost :lol: mame jedno stare ihrisko za zeleznicou, nie je to blizko pri ceste, nik tam skoro nechodi a je to rovne, dost velke a bez jam, tak ale ved miesto este uvidime, toz len moje navrhy, kludne pojdem aj mimo DNV pokial sa tam bude dat normalne dostat
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 30.10.2009 18:46

tak ja teda neviem, ja by som aj navrhla nejaké miesto, ktoré ja tak v strde medzi nami, lenže o niečom v centre mesta neviem :ua: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Pia 30.10.2009 21:09

Tak ja som aj za DNV :lol: ...len treba nejako presnejsie zadefinovat,ze kde treba vystupit.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Ďalší

Späť na Dogfrisbee