Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Dogfrisbee

Pia 26.08.2011 14:08

To je skvelé :aplause: zatiaľ sme sa prihlásili iba na jeden tréning :)) Tak uvidíme aké to bude :smile: Verím že super :)

Re: Dogfrisbee

Sob 27.08.2011 15:13

seminarov na jesen nejak pribudlo :jupi: len keby som stihala byt aspon na dvoch miestach naraz ... aj sponzor by sa zisiel :aaa: :aaa:

Dogfrisbee - semináre/tábory/tréningy

Pon 06.02.2012 12:31

http://www.frisbee-seminar.estranky.cz/

Nechystá sa niekto ? :smile:

Re: Dogfrisbee

Pon 06.02.2012 12:56

ja zatial rozmyslam ale momentalne vobec netusim co bude v aprili :smile: ale som nakloneny tomu ist :lol:

Re: Dogfrisbee

Pon 06.02.2012 13:04

Tak si to odškrtni v kalendári a už budeš vedieť, čo bude v apríli :no:

Re: Dogfrisbee

Pon 06.02.2012 18:09

Vyzerá to fajn, ale ja som tak nemožná sa čokoľvek naučiť, že by som tú ostudu asi neprežila. :lol:

Re: Dogfrisbee

Pon 06.02.2012 23:01

Veď toto, je to moja nočná mora :pac: vždy keď sa s niekým učím nejaký hod, hádžem to kade-tade do zeme :lol: potom sa ho sama jak tak naučím a keď ho chcem niekomu ukázať... zasa do zeme :lol:

Re: Dogfrisbee

Uto 07.02.2012 0:00

ja som sa na BPD učila jeden úplne, úplne najobyčajnejší a najjednoduchší hod celé hve, či tri hodiny, čo bol seminár a aj tak som to nevedela tomu psovi poriadne hodiť. iní si tam vyskúšali xy hodov, mňa keď videla, tak radšej mi ani nič nové neukazovala. :pac: až po nejakej dobe som sa ho ako tak naučila hádzať, teraz už je to celkom ok, aj keď občas sa mi teda zadarí.
ja som úplne nemožná v tomto, to sa aj agi týka. kým sa čosi naučím, kukajú na mňa, či to robím naschvál. no nerobím. :lol: mne to pak večne dôjde až doma, že ako mám, čo robiť.

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 20:23

HOT NEW!!!
po dlhom dopisovaní si a rozhodovaní s LUCKOU PLEVOVOU...sa stalo neuveriteľné a my sme našli jakž-takž "vhodný" dátum, kedy máme kvázi obe čas. Poprosila som ju totiž, či by k nám nechcela prísť na Slovensko a spraviť tu víkendový DOGFRISBEE SEMINÁR. Za živý svet sme nemohli nájsť spoločný voľný víkend, no nakoniec to padlo na 30.6.-1.7.2012. Kedže je to dosť riskantný dátum, zisťujem predbežný, ale seriózny záujem (obetovala som kvôli tomu dve akcie, takže ak by to nemalo vyjsť... )! Kapacita semináru je 12 tímov. Seminár sa bude konať pravdepodobne v Bratislave alebo niekde v jej okolí. Čo sa týka sumy, zatiaľ nemám predstavu...

Ak by náhodou niekto nevedel o kom je reč :no: : http://www.wix.com/freestyletea7/com
:ahoj:
Naposledy upravil Wickyy & Classy dňa Str 15.02.2012 21:04, celkovo upravené 1

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 20:34

Bozee, Lucka Plevova je pre mna osobne, jedna z naj :hi: Vobec netusim ci budem mat v tom termine "frisbee psa" v BA - takze je mozne,ze by som prisla bez psa, ak by to bolo mozne..v BA budem v tom termine na 99%

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 20:44

:lol:
určite sa bude dať aj bez psa :no:

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 21:37

Wickyy & Classy píše:pravdepodobne v Bratislave

:help: čo takto stredné slovensko? :ach:

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 21:39

Offtopic: Co tak si nieco zorganizovat sama? :help:

Re: Dogfrisbee

Str 15.02.2012 21:40

S tým mám ja bohaté skúsenosti. Všetci chceli stred, dali sme seminár tam, a nakoniec sa na to všetci vyprdli a Bratislavčania sa poštráchali do hôr na stredné Slovensko :ach: .

Re: Dogfrisbee

Štv 16.02.2012 9:11

ja idem tiez bez psa :smile:
Odoslať odpoveď