Semináre a tábory

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Bellss » Pia 26.08.2011 13:08

To je skvelé :aplause: zatiaľ sme sa prihlásili iba na jeden tréning :)) Tak uvidíme aké to bude :smile: Verím že super :)
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod kelpie-AG » Sob 27.08.2011 14:13

seminarov na jesen nejak pribudlo :jupi: len keby som stihala byt aspon na dvoch miestach naraz ... aj sponzor by sa zisiel :aaa: :aaa:
...však sa naňho pozri... s kľudom a dobrou náladou a uvidíš, že je to taká istá kelpina ako si ty

http://www.working-kelpie.estranky.cz

nase fotky http://kelpiak.rajce.idnes.cz/
kelpie-AG
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 95
Bydlisko: BA-Dúbravka

Dogfrisbee - semináre/tábory/tréningy

Poslaťod Nessiak » Pon 06.02.2012 11:31

Nessiak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Mage » Pon 06.02.2012 11:56

ja zatial rozmyslam ale momentalne vobec netusim co bude v aprili :smile: ale som nakloneny tomu ist :lol:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Nessiak » Pon 06.02.2012 12:04

Tak si to odškrtni v kalendári a už budeš vedieť, čo bude v apríli :no:
Nessiak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 06.02.2012 17:09

Vyzerá to fajn, ale ja som tak nemožná sa čokoľvek naučiť, že by som tú ostudu asi neprežila. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Nessiak » Pon 06.02.2012 22:01

Veď toto, je to moja nočná mora :pac: vždy keď sa s niekým učím nejaký hod, hádžem to kade-tade do zeme :lol: potom sa ho sama jak tak naučím a keď ho chcem niekomu ukázať... zasa do zeme :lol:
Nessiak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 06.02.2012 23:00

ja som sa na BPD učila jeden úplne, úplne najobyčajnejší a najjednoduchší hod celé hve, či tri hodiny, čo bol seminár a aj tak som to nevedela tomu psovi poriadne hodiť. iní si tam vyskúšali xy hodov, mňa keď videla, tak radšej mi ani nič nové neukazovala. :pac: až po nejakej dobe som sa ho ako tak naučila hádzať, teraz už je to celkom ok, aj keď občas sa mi teda zadarí.
ja som úplne nemožná v tomto, to sa aj agi týka. kým sa čosi naučím, kukajú na mňa, či to robím naschvál. no nerobím. :lol: mne to pak večne dôjde až doma, že ako mám, čo robiť.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 15.02.2012 19:23

HOT NEW!!!
po dlhom dopisovaní si a rozhodovaní s LUCKOU PLEVOVOU...sa stalo neuveriteľné a my sme našli jakž-takž "vhodný" dátum, kedy máme kvázi obe čas. Poprosila som ju totiž, či by k nám nechcela prísť na Slovensko a spraviť tu víkendový DOGFRISBEE SEMINÁR. Za živý svet sme nemohli nájsť spoločný voľný víkend, no nakoniec to padlo na 30.6.-1.7.2012. Kedže je to dosť riskantný dátum, zisťujem predbežný, ale seriózny záujem (obetovala som kvôli tomu dve akcie, takže ak by to nemalo vyjsť... )! Kapacita semináru je 12 tímov. Seminár sa bude konať pravdepodobne v Bratislave alebo niekde v jej okolí. Čo sa týka sumy, zatiaľ nemám predstavu...

Ak by náhodou niekto nevedel o kom je reč :no: : http://www.wix.com/freestyletea7/com
:ahoj:
Naposledy upravil Wickyy & Classy dňa Str 15.02.2012 20:04, celkovo upravené 1
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Str 15.02.2012 19:34

Bozee, Lucka Plevova je pre mna osobne, jedna z naj :hi: Vobec netusim ci budem mat v tom termine "frisbee psa" v BA - takze je mozne,ze by som prisla bez psa, ak by to bolo mozne..v BA budem v tom termine na 99%
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 15.02.2012 19:44

:lol:
určite sa bude dať aj bez psa :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Bebis » Str 15.02.2012 20:37

Wickyy & Classy píše:pravdepodobne v Bratislave

:help: čo takto stredné slovensko? :ach:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sabča » Str 15.02.2012 20:39

Offtopic: Co tak si nieco zorganizovat sama? :help:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lindchen » Str 15.02.2012 20:40

S tým mám ja bohaté skúsenosti. Všetci chceli stred, dali sme seminár tam, a nakoniec sa na to všetci vyprdli a Bratislavčania sa poštráchali do hôr na stredné Slovensko :ach: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Mage » Štv 16.02.2012 8:11

ja idem tiez bez psa :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee